1Iepazīsti izglītības tehnoloģijas
Atgriezties
ActivBoard Touch 88

ActivBoard Touch interaktīvā tāfele apvieno gan intuitīvā skāriena funkcionalitātes, gan Promethean programmatūras priekšrocības, veicinot skolēnu iesaistīšanos un efektīvu mācīšanos.

ActivBoard Touch:

  • Ātra, precīza divu veidu skāriena (pirksta un rīka) interaktivitāte paplašina pielietojuma daudzveidību Windows 7 un Windows 8 operētājsistēmās.
  • ActivInspire Professional Edition programmatūra un pieeja plašajam PrometheanPlanet un ActivBoard.lv mācību resursu klāstam tiem, kuri novērtē divu veidu skāriena priekšrocības.
  • Divu lietotāju funkcionalitāte veicina skolēnu sadarbošanos.

Visa pasaule skāriena attālumā!

Novērtējot katra skolēna individualitāti, Promethean piedāvā skolotājiem plašu rīku klāstu, kas ļauj nodrošināt efektīvu darbu klasē un ārpus tās. Tāpēc jaunā ActivBoard Touch interaktīvā tāfele sevī apvieno divu veidu skārienjūtību – kā pirksta, tā rakstāmrīka, kā arī Promethean programmatūru, un, protams, cenas pieejamību pat ierobežota budžeta apstākļos.

Šī tāfele būs labākais risinājums skolotājiem, kas raduši darboties Windows 7 un Windows 8 vidē – tai ir teicams darbības ātrums, ērta lietojamība pat darbā ar maza izmēra elementiem, tos pietuvinot, palielinot, rediģējot un veicot cita veida manipulācijas, kas jau ierastas darbā ar viedtālruņiem vai planšetdatoriem.

ActivBoard Touch komplektācijā ietilpst Promethean ActivInspire Professional Edition programmatūra, kā arī pieeja Promethean Planet vairāk nekā 70 000 bezmaksas visas pasaules skolotāju veidotiem mācību materiāliem un profesionālās pilnveides risinājumiem, nodrošinot visu nepieciešamo iedvesmojošas, interaktīvas un iesaistošas mācību vides veidošanai.

ActivBoard Touch 88 interaktīvā tāfele ir ar  88 collu diagonāles izmēru, kas pieejama kā Mount sistēma ar iespēju to komplektēt ar īpašī īsā fokusa projektoru PRM EST-P1, ultra īsā fokusa projektoru PRM UST-P1 vai īsā fokusa projektoru PRM-35 un ekonomisko PRM-32 projektoru.

Kāpēc ActivBoard Touch interaktīvā tāfele?

  • Intuitīva, vienkārši lietojama.
  • Divu veidu skārienu interaktīvais displejs kvalitatīvam un daudzveidīgam darbam klasē.

Pārmaiņus lietojiet pirksta skārienu vai rakstāmrīku.

Atbilstoši konkrētai vajadzībai vienlaikus izmantojiet iespēju darboties ar pirksta skārienu vai rakstāmrīku. Ar ActivBoard Touch nav nepieciešams veikt noteiktu izvēlni programmatūrā, lai izmantotu rakstāmrīka vai pirksta skāriena funkcionalitāti. Vienkārši paņemiet rakstāmrīku vai darbojieties ar pirksta skārienu – ActivBoard Touch uztvers abu veidu pieskārienus.

  • Veiciniet skolēnu savstarpējo sadarbību un iesaistīšanos
  • Divi skolēni vai skolotājs un skolēns var vienlaicīgi strādāt ar ActivBoard Touch, novērtējot divu lietotāju funkcionalitāti*, kas veicina savstarpējo sadarbību un iesaistīšanos.
  • Izmantojiet ikvienu mācību līdzekli un rīku savā labā!

ActivBoard Touch savienojama ne tikai ar Promethean risinājumiem, bet papildinās arī citus klasē pieejamos tehnoloģiju rīkus.

* Divu lietotāju funkcionalitātes pieejamība atkarīga no konkrētās operētājsistēmas un lietojumprogrammas.

Zvaniet 67801787
Interneta vietnē publicētas cenas ir orientējošas un tiks precīzētas konkrētam pasūtījumam.

Lai varētu skatīt interneta vietni pilnā funkcionalitātē, nepieciešams iespējot Javascript opciju!