1Iepazīsti izglītības tehnoloģijas
Atgriezties
Samsung 65 collu interaktīvais ekrāns

Vieglāka, interaktīvāka rakstīšanas pieredze, izmantojot pieskārienu

Izmantojot iepriekš samontēto skārienpārklājumu un dažādas sadarbības uzlabošanas iespējas, Samsung e-Board displejs atspēko nepareizos pieņēmumus, ka digitālā displeja rakstīšana ir sarežģīta un nedabiska. DME-BR skārienekrāns piedāvā līdzenu un ērtu rakstīšanu. Pateicoties DME-BR displeja rokas pieskāriena funkcijai, displeja ekrānam var pieskarties līdz 10 dažādiem dalībniekiem, izmantojot divus pirkstus, lai atlasītu saturu, komentētu vai rediģētu, ar šīm individuālajām darbībām, kas ir viegli atpazīstamas visai grupai. Šī daudzpusīgā izmantošanas iespēja veicina efektivitāti un produktivitāti, kompilējot atsevišķu atsauksmi vienā avotā un piedāvājot labāku redzamību visiem pārrunātā satura dalībniekiem.
Labāku ērtību nolūkos Samsung e-Board displejam ir arī manuālas dzēšgumijas rīks, kas ir noderīgs lielāku ekrāna apgabalu dzēšanai. Lietotājiem vairs nav jāmeklē un jāstrādā ar specifisku noņemšanas funkcijas taustiņu, jo vienkāršā un intuitīvā manuālā dzēšgumija ļauj lietotājam ātri un ērti pārskatīt saturu.

 

Aizraujošāka un interaktīvāka satura pārvaldības pieredze

Samsung SMART norāžu e-Board displeja iegultais MagicIWB S2* interaktīvais satura pārvaldības programmatūras risinājums pārveido tradicionālo prezentāciju dinamiskā uzņēmējdarbības vai izglītības pieredzē. Samsung bezmaksas MagicIWB S2 programma kā universāls skāriena risinājums nodrošina papildu elastību plašai sadarbībai pirms sanāksmēm vai nodarbībām, to laikā un pēc tām, neprasot izmantot atsevišķi piešķirtus datorus vai papildierīces. Ar skārienu aktivizēta peldošā izvēlne ļauj lietotājiem neatkarīgi vadīt, parādīt un pārvietoties starp vairākiem ekrāniem un dažādiem teksta, attēlu, audio un video satura failiem.  Ar MagicIWB S2 risinājuma atbalstu Samsung e-Board displejs uzlabo vispārējo zināšanu kopīgošanas procesu, nodrošinot dziļāku iesaistīšanu un visaptverošu failu pārvaldību.
*Piezīme. Samsung MagicIWB I2 programmatūra — MagicIWB uzlabotā versija — ir pieejama e-Board displeja lietotājiem, bet darbībai ir nepieciešams atsevišķs dators.

 

Daudzpusīga izmantošana ar plašu savienojamību un vienkārši izmantojamu pieskāriena iespēju

Pateicoties uzlabotajai un daudzpusīgajai savienojamībai, Samsung e-Board displejs ļauj lietotājiem piekļūt saturam, to kopīgot un pārskatīt savos klēpjdatoros, planšetdatoros un viedtālruņos. Šo izcilo savienojamību veido displejs, kas ir aprīkots dažādu signāla ievades avotu atbalstam, iekļaujot HDMI, D-Sub, DisplayPort (DP), DVI un USB portus, kas ir saderīgi ar gandrīz visām ārējām ierīcēm.
 

Intuitīvs dizains, kas veicina efektivitāti un izmantojamību

Samsung SMART norāžu e-Board displeja iepriekš izveidotais dizains ļauj lietotājiem ērti instalēt, vadīt un strādāt, izmantojot universālo e-Board risinājumu. Sava profesionālā līmeņa dizaina ietvaros Samsung e-Board displejā ir iebūvēts priekšējais pildspalvas paliktnis ērtai uzglabāšanai un vieglai piekļuvei displeja komponentiem. Izmantojot dizaina formātu, kas ir līdzīgs analogai baltajai tāfelei, Samsung e-Board palīdz nodrošināt lietotājam pazīstamu un plūstošu tehnoloģijas pielāgojumu, vienlaikus piešķirot dizaina izsmalcinātību un uzlabotu funkcionalitāti uzņēmējdarbības un izglītības vidē. Turklāt displeja dizainā vienkāršotie ātrie taustiņi ir novietoti pildspalvas paliktņa priekšā un sānā.
Izmantojot Samsung SMART norāžu e-Board, uzņēmējdarbības speciālisti un izglītības darbinieki var ekonomiski izmantot vietu, nodrošinot efektīvai sadarbībai un ražīgumam tik nepieciešamo funkcionalitāti.

 

Tehniskie raksturlielumi:

• Skārienjūtīga darba virsma nodrošina 10 vienlaicīgus pieskārienus;
• 65" Full HD (1920 x 1080) displeja izmērs;
• Paneļa tips – 120 Hz E-LED BLU                      
• Ekrāna malu attiecība – 16:9;
• Ekrāna spilgtums – 430 cd/m2 (Nits);
• Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 10W;
• Redzes leņķis – 178°;
• 3 gadu garantija;
• Stiprināms pie sienas.

Zvaniet 67801787
Interneta vietnē publicētas cenas ir orientējošas un tiks precīzētas konkrētam pasūtījumam.

Lai varētu skatīt interneta vietni pilnā funkcionalitātē, nepieciešams iespējot Javascript opciju!