1Apskati mācību satura produktu katalogu
Jūsu izvēlei
Atgriezties
Matemātika 7. klasei. Digitālās darblapas
Ilze France, Gunta Lāce, Evija Slokenberga
ISBN 978-9984-11-524-5
Iegādāties

Disks “Matemātika 7. klasei. Digitālās darblapas” veidots atbilstoši Ilzes Frances, Guntas Lāces un Evijas Slokenbergas mācību grāmatai “Matemātika 7. klasei”.

Digitālajos materiālos ir iekļautas teorijas darblapas, uzdevumu darblapas un radošo vai pētniecisko uzdevumu darblapas.

Teorijas darblapās lietotājs atradīs gan grāmatā aplūkoto teorijas jautājumu īsus skaidrojumus un piemērus, kas ilustrē doto teoriju, gan interesantus uzdevumus  vai spēles, kurās skolēni izmanto jau zināmo vai atklāj jaunas sakarības. Akcentēti arī jaunie jēdzieni un skolēnam apgūstamās zināšanas un prasmes. 

Uzdevumu darblapās ievietoti visi mācību grāmatas uzdevumi. Uzdevumu izpildei tiek piedāvātas dažādas interaktīvās vides iespējas: rakstīt, zīmēt, izmantojot interaktīvās tāfeles rīkus;  veidot atrisinājumus no ciparu un vārdu kartītēm; izspēlēt mācību grāmatā aprakstītās spēles. 

Uzdevumu risināšanā ir iespēja izmantot ActivExpression ierīces, lai mācību darbā iesaistītu visus skolēnus un ātri, pārskatāmi iegūtu informāciju par skolēnu zināšanām konkrētajā brīdī.

Digitālās darblapas paredzētas skolotāja un skolēnu sadarbībai, kā arī skolēnu individuālajam darbam. Tās var izmantot arī papildu darbam, ja strādā ar citu mācību materiālu.

Šī produkta instalācija un aktivizācija ir atļauta uz 4 datoriem.

Klase
7. klase
Produkta tips
Darblapas
Formāts
Digitāls
Autors
Evija Slokenberga
Ilze France
Gunta Lāce
Mācību priekšmets
Matemātika
Komplektizdevums
Matemātika pamatskolai

Lai varētu skatīt interneta vietni pilnā funkcionalitātē, nepieciešams iespējot Javascript opciju!