Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Codekit

Littlebits Code kit

LTL680-0010
349.00 € iesk. PVN

Kāmēr prece ir noliktavā

LittleBits Code Kit programmēšanas, elektronikas un inženierzinātņu pamatu apguvei

Bagātīgs komplekts ziņkārīgiem skolēniem programmēšanas, elektronikas un inženierzinātņu pamatu apguvei caur dažādām spēlēm un radošiem uzdevumiem. Komplektā ietilpst 16 dažādi elektronikas elementi, kurus saucam par “gabaliņiem” (no angļu valodas “bits”) un kas ir savstarpēji elementāri kombinējami, lai izveidotu visdažādākās ķēdes.

LittleBits Code Kit komplektā atradīsiet galveno programmējamo codeBit bloku, servomotoru, LED ekrānu, skaļruni, servomotoru, spiediena sensoru, dažādu veidu slēdžus, pogas, vadiņus, akumulatoru, lādētāju un vēl virkni stiprinājumu un aksesuāru. Visi “gabaliņi” savstarpēji stiprinās kopā ar magnētiņu palīdzību un ir sarežģīti tos savienot nepareizi.

Skolēnu radīto konstrukciju programmēšana norisinās Code Kit App datorlietotnē (Windows & Mac), kas ir ne tikai vienkārša un intuitīvi saprotama, bet arī nodrošina pamācības un instrukcijas (angliski), kā izveidot un programmēt dažādus interesantus piemērus. Tīmekļa vidē pedagogiem pieejami dažādi mācību materiāli, kā arī ļoti plašs klāsts ar dažādām papildus projektu idejām.

Ja kādreiz nolemsiet papildināt savu LittleBits kolekciju ar kādiem citiem komplektiem, tad ziniet, ka visas šīs detaļas ir savstarpēji savietojamas un nepieciešamības gadījumā katru no “gabaliņiem” ir iespējams iegādāties arī atsevišķi.


LittleBits Code Kit – viegli lietot un konstruēt, taču ļoti izaicinoši izzināt līdz pašiem dziļumiem!