Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Gizmoz
Gizmoz1
Gizmoz2
Gizmoz3

Littlebits Gizmos & Gadgets Kit 2.p.

LTL680-0007-0000B
299.00 € iesk. PVN

Kāmēr prece ir noliktavā

LittleBits Gizmos & Gadgets, 2nd Edition - attīsti sevī izgudrotāja garu

 

Unikāls komplekts jaunā izgudrotāja gara attīstīšanai, kas izmantojams gan izzinošām nodarbībām skolā, gan arī izklaidei mājās!

 

Komplektā ietilpst 13 dažādi elektronikas elementi, kurus saucam par “gabaliņiem” (no angļu valodas “bits”) un kas ir savstarpēji elementāri kombinējami, lai izveidotu visdažādākās ķēdes. Motoriņi, ventilators, gaismas sensors, pīkstulis, vadiņi, slēdži un regulatori, bezvadu vadības modulis, būvēšanas pamatne, dažādi stiprinājumi, kartona šabloni projektiem un vēl virkne citu detaļu - atliek vien likt lietā radošo izdomu vai ņemt talkā dotās instrukcijas un radīt visdažādākos mehānismus, spēles, izjokošanas rīkus vai citus izgudrojumus. Īpaša mobilā lietotne nodrošina iespēju savus izgudrojumus kontrolēt arī attālināti caur Bluetooth savienojumu.

 

Lai jaunradīšanas prieks nekad neapsīktu, ikviens jaunais izgudrotājs aicināts doties uz ražotāja tīmekļa vietni (http://littlebits.cc/projects), kur atrodama LittleBits draugu kopiena, lai pasmeltos simtiem jaunu ideju visdažādāko izgudrojumu radīšanai vai arī lai padalītos tajā ar saviem jaunatklājumiem.

 

LittleBits Gizmos & Gadgets komplekts ir pilnībā savietojams un papildināms ar jebkuriem citiem LittleBits elementiem, kas iegādājami gan atsevišķi, gan arī komplektos.