Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Ap7 cobalt front menu
Ap7 nickel actiinspire v2 %281%29
Activinspire %281%29

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Cobalt 75'' 4K ar ActivInspire Professional Edition licenci

PRMAP7A75
2 950.00 € iesk. PVN
Ekrānu salīdzinājums

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Cobalt 75” 4K

ActivPanel Cobalt ir jaudīgs interaktīvais ekrāns no Promethean jaunākās inovatīvo ekrānu sērijas ActivPanel Elements. Tas ir radīts izmantošanai tieši mācību procesā, un ir vienkārši lietojams mācību klases risinājums.

ActivPanel Cobalt nodrošina augstu veiktspēju, kas sniedz intuitīvu un integrētu mācību pieredzi. ActivPanel Cobalt ekrānam ir uzlaboti interaktivitātes un iesaistīšanas rīki, kas palīdz skolotājiem un skolēniem maksimāli produktīvi izmantot katru mirkli klasē.

Vienota izvēlne ērtākai lietošanai

ActivPanel Cobalt jaunā, vienotā izvēlne ļauj skolotājiem ātri piekļūt visiem biežāk izmantotajiem rīkiem. Vienotajai izvēlnei var piekļūt vienmēr, un tā ļauj skolotājiem bez problēmām izvēlēties vajadzīgo lietotni un resursus, nepārtraucot mācību procesu. “Locker” jeb “skapītis” ir vienota vietne nepieciešamajām lietotnēm, rīkiem un datnēm, kas nodrošina ērtu interaktīvā ekrāna lietošanas pieredzi.

Rakstīšana bez ierobežojumiem

Promethean ekskluzīvā Vellum™ rakstīšanas tehnoloģija nodrošina dabisku un vienmērīgu rakstīšanas pieredzi – bez aiztures un kavēšanās. ActivPanel Cobalt automātiski nosaka atšķirību starp pildspalvu, pirksta pieskārienu un dzēšanu ar delnu, kas ļauj skolotājam vai skolēnam ērti veikt pierakstus, nepārslēdzoties starp programmatūras rīkiem.

Uzlaboti rīki skolēnu iesaistei

Piekļūstiet plašajai un strauji augošajai izglītības lietotņu un mācību rīku pasaulei tieši no sava interaktīvā ekrāna! Izmantojiet bezgalīgo virsmu uz intuitīvās “baltās tāfeles” lietotnes! Rakstiet, izceliet un anotējiet uz jebkura satura no jebkura avota, kurš pieslēgts interaktīvajam ekrānam!

Uzlabota interaktivitāte

Skolotāji un skolēni var sadarboties, vienlaicīgi izmantojot līdz pat 20 pieskārieniem, kas turklāt nodrošina automātisku pildspalvas, pieskāriena un dzēšanas ar delnu noteikšanu. Turklāt īpašā funkcionalitāte piedāvā iespēju atslēgt delnas pieskārienu, kas ļauj lietotājam, rakstot ar rakstāmrīku, dabiski turēt delnu uz ekrāna virsmas.

Programmatūra ActivInspire Professional Edition

 

ActivInspire ir mācību stundu vadīšanas un prezentēšanas programmatūra, kas paredzēta darbam ar interaktīvajiem ekrāniem.  Visā pasaulē pazīstamā un skolotāju iecienītā programmatūra ActivInspire piedāvā plašu rīku un digitālo resursu klāstu, lai izveidotu un vadītu interaktīvas un dinamiskas mācību stundas.

Mācīšanās bez piesaistes

Jaunā lietotne MyPromethean ļauj skolotājiem pieslēgties ActivPanel un vadīt dažādas Promethean lietotnes no savas mobilās ierīces. Kontrolēta vairāku ierīču spoguļošana ļauj skolotājiem un skolēniem sadarboties no jebkuras vietas klasē un demonstrēt saturu, kas radīts uz pašu skolēnu ierīcēm – viedtālruņiem, planšetdatoriem vai datoriem.

Skaņa, kas piepilda telpu

Skolēni, kuri dzird labāk, mācās labāk. ActivPanel Cobalt priekšpusē iebūvēti divi stereo skaļruņi ar uzlabotu skaņas kvalitāti.

Ergonomiska vadības konsole

ActivPanel Cobalt ir izstrādāts kopā ar skolotājiem, un tam ir leņķī novietota vadības konsole ar lielām, krāsainām pogām. Skolotājiem vairs nav jāpārtrauc darbs, meklējot izvēlnes, jo tagad ir ātra un vienkārša piekļuve vienotajai izvēlnei, skaļuma vadībai, avota izvēlei un citām nepieciešamajām lietām.

Tehniskie raksturlielumi ActivPanel Cobalt 75” 4K:

Optimālā izšķirtspēja – 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz);

Ekrāna malu attiecība – 16:9;

Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 15 W;

Ekrāna spilgtums – 350 cd/m2 (Nits);

Kontrasta attiecība – 4000:1;

Virsmas cietība – 7 pēc Moha skalas;

Ekrāna fiziskais izmērs – 1767 x 1093 x 106 mm;

Ekrāna attēla izmērs - 1652 x 930 mm;

Iebūvēts dators – operētājsistēma Android™ Oreo 8, operatīvā atmiņa (RAM) 3 GB, iebūvētā atmiņa 32 GB;

Garantija - 3 gadi (iespēja pagarināt līdz 5 gadiem).

close