Activpanel i series

Interaktīvais ekrāns ActivPanel i75 4K UHD

APVTP754K
3 499.00 €* + PVN (3 499.00 €)
* Cena, piemērojot īpašo PVN režīmu
gab.

Interaktīvais ekrāns ActivPanel i-Series

ActivPanel i-Series ir interaktīvais ekrāns, kas ir īpaši piemērots klientiem, kuri vēlas aizstāt interaktīvās tāfeles un projektorus, ar uzticamu ilgtermiņa risinājumu. Tas piedāvā augstas izšķirtspējas ekrānu, kas ir izteikti spilgtāks par projektoru un nodrošina iespēju pievienot dažādus datorus, un uzstādīšanas iespējas, atbilstoši skolas tehnoloģiskajām vajadzībām.

Vienkāršs un lielisks risinājums klasei

ActivPanel i-Series ir viegli lietojams, pateicoties vienai ieslēgšanas/izslēgšanas pogai un pieslēgvietām priekšpusē ātrai savienošanai ar skolotāja datoru. Iebūvētie, uz priekšpusi vērstie 15 vatu skaļruņi ir izcili piemēroti multivides izmantošanai stundu laikā. Atšķirībā no projektoriem, nav nekādu ēnu, atspīdumu un nav nepieciešams aizklāt logus.

Zemākās apkopes izmaksas

ActivPanel i-Series piedāvā risinājumu, kam praktiski nav nepieciešama apkope. Atšķirībā no interaktīvajām tāfelēm ar projektoru, netiek zaudēts skolotāja laiks, veicot kalibrēšanu, kā arī nerodas papildu izmaksas projektora spuldžu nomaiņai.

Interaktīvu mācību stundu programmatūra

Interaktīvas, multivides stundas bezsaistē vai tiešsaistē, izmantojot jūsu izvēlētās Promethean mācību stundu programmatūras. Gan ClassFlow™, gan ActivInspire™ ir pieejamas bez maksas un ir iekļautas standarta komplektācijā ar ActivPanel. Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz PrometheanWorld.com/Software.

ActivInspire Professional Edition licence ir iekļauta ActivPanel komplektācijā.

ActivPanel ir paredzēts ilgam darba mūžam, un tam tiek piedāvāta trīs gadu garantija.

 

Tehniskie raksturlielumi:

Pieskāriena izšķirtspēja – 32768 x 32768;

Ekrāna malu attiecība – 16:9;

Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 15W;

Ekrāna spilgtums – 350 cd/m2 (Nits);

Optimālā izšķirtspēja – 4K UHD 2160p 3840x2160, 60 Hz;

Aktīvās virsmas izmērs - 1650 mm x 928 mm.