Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Ap7 nickel front hero
Ap7 nickel actiinspire v2 %281%29
Activinspire %281%29

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Nickel 86'' 4K ar ActivInspire Professional Edition licenci

PRMAP7U86
3 790.00 € iesk. PVN
Ekrānu salīdzinājums

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Nickel 86” 4K

Interaktīvais ekrāns, kas radīts izmantojot 20 gadu pieredzi izglītības tehnoloģiju jomā, kuras pamatā ir dizaina filozofija, kas koncentrējas uz lietotāju atsauksmēm un zināšanām par izglītības jomu. Tas ļauj mums radīt uzlabotus klases risinājumus, kas uzlabo un atvieglo skolotāju darbu.

Intuitīvs un ergonomisks

Pārdomāti izstrādāts mācību videi, ActivPanel Nickel sniedz lietotājam intuitīvu pieredzi, izmantojot vienoto izvēlni — padarot lietotņu, satura un resursu navigāciju vienkāršu, ātru un ērtu, pielāgojot saskarni un ikonas skolotāja acu augstumam un ergonomiskam lietojumam. Izvēlnē pieejama Promethean lietotne “Interaktīvā tēfele” — sadarbojieties bez nepieciešamības izveidot savienojumu ar datoru un sniedziet interaktīvas un iesaistošas nodarbības uz bezgalīgas virsmas.

Programmatūra ActivInspire Professional Edition

ActivInspire ir mācību stundu vadīšanas un prezentēšanas programmatūra, kas paredzēta darbam ar interaktīvajiem ekrāniem.  Visā pasaulē pazīstamā un skolotāju iecienītā programmatūra ActivInspire piedāvā plašu rīku un digitālo resursu klāstu, lai izveidotu un vadītu interaktīvas un dinamiskas mācību stundas.

Dabīgas rakstīšanas pieredze

Kvalitatīva rakstīšanas pieredze bez aizķeršanās ir ļoti svarīga, tāpēc mēs izstrādājām Vellum rakstīšanas tehnoloģiju, lai sniegtu dabīgu un precīzu rakstīšanas iespēju. Rakstīšana ar ActivPanel ir tikpat dabīga kā rakstīšana ar pildspalvu.

Vienota izvēlne ērtākai lietošanai

ActivPanel Nickel jaunā, vienotā izvēlne ļauj skolotājiem ātri piekļūt visiem biežāk izmantotajiem rīkiem. Vienotajai izvēlnei var piekļūt vienmēr, un tā ļauj skolotājiem bez problēmām izvēlēties vajadzīgo lietotni un resursus, nepārtraucot mācību procesu. “Locker” jeb “skapītis” ir vienota vietne nepieciešamajām lietotnēm, rīkiem un datnēm, kas nodrošina ērtu interaktīvā ekrāna lietošanas pieredzi.

Mācīšanās bez piesaistes

Jaunā lietotne MyPromethean ļauj skolotājiem pieslēgties ActivPanel un vadīt dažādas Promethean lietotnes no savas mobilās ierīces. Kontrolēta vairāku ierīču spoguļošana ļauj skolotājiem un skolēniem sadarboties no jebkuras vietas klasē un demonstrēt saturu, kas radīts uz pašu skolēnu ierīcēm – viedtālruņiem, planšetdatoriem vai datoriem.

Tehniskie raksturlielumi ActivPanel Nickel 86” 4K:

Optimālā izšķirtspēja – 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz);

Ekrāna malu attiecība – 16:9;

Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 15 W;

Ekrāna spilgtums – 400 cd/m2 (Nits);

Kontrasta attiecība – 4000:1;

Virsmas cietība – 7 pēc Moha skalas;

Ekrāna fiziskais izmērs – 2018 x 1236 x 113 mm;

Ekrāna attēla izmērs - 1895 x 1066 mm;

Iebūvēts dators – operētājsistēma Android™ Oreo 8, operatīvā atmiņa (RAM) 2 GB, iebūvētā atmiņa 16 GB;

Garantija – 3 gadi (iespēja pagarināt līdz 5 gadiem).

 

close