Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Ap titanium front hero 1
Ap titanium front hero web 1
Att%c4%93ls1

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Titanium 86'' 4K ar ActivInspire Professional Edition licenci

PRMAP7B86
4 790.00 € iesk. PVN
Ekrānu salīdzinājums

Interaktīvais ekrāns ActivPanel Titanium 86” 4K

ActivPanel Titanium ir jaudīgākais interaktīvais ekrāns no Promethean jaunākās inovatīvo ekrānu sērijas ActivPanel Elements. Tas ir radīts izmantošanai tieši mācību procesā, un ir vienkārši lietojams mācību klases risinājums.

ActivPanel Titanium nodrošina augstāko veiktspēju, kas sniedz intuitīvu un integrētu mācību pieredzi. ActivPanel Titanium ekrānam ir uzlaboti interaktivitātes un iesaistīšanas rīki, kas palīdz skolotājiem un skolēniem maksimāli produktīvi izmantot katru mirkli klasē.

Vienota izvēlne ērtākai lietošanai

ActivPanel Titanium jaunā, vienotā izvēlne ļauj skolotājiem ātri piekļūt visiem biežāk izmantotajiem rīkiem. Vienotajai izvēlnei var piekļūt vienmēr, un tā ļauj skolotājiem bez problēmām izvēlēties vajadzīgo lietotni un resursus, nepārtraucot mācību procesu. “Locker” jeb “skapītis” ir vienota vietne nepieciešamajām lietotnēm, rīkiem un datnēm, kas nodrošina ērtu interaktīvā ekrāna lietošanas pieredzi.

Rakstīšana bez ierobežojumiem

Promethean ekskluzīvā Vellum™ rakstīšanas tehnoloģija nodrošina dabisku un vienmērīgu rakstīšanas pieredzi – bez aiztures un kavēšanās. ActivPanel Titanium automātiski nosaka atšķirību starp pildspalvu, pirksta pieskārienu un dzēšanu ar delnu, kas ļauj skolotājam vai skolēnam ērti veikt pierakstus, nepārslēdzoties starp programmatūras rīkiem.

Uzlaboti rīki skolēnu iesaistei

Piekļūstiet plašajai un strauji augošajai izglītības lietotņu un mācību rīku pasaulei tieši no sava interaktīvā ekrāna! Izmantojiet bezgalīgo virsmu uz intuitīvās “baltās tāfeles” lietotnes! Rakstiet, izceliet un anotējiet uz jebkura satura no jebkura avota, kurš pieslēgts interaktīvajam ekrānam!

Uzlabota interaktivitāte

Skolotāji un skolēni var sadarboties, vienlaicīgi izmantojot līdz pat 20 pieskārieniem, kas turklāt nodrošina automātisku pildspalvas, pieskāriena un dzēšanas ar delnu noteikšanu. Turklāt īpašā funkcionalitāte piedāvā iespēju atslēgt delnas pieskārienu, kas ļauj lietotājam, rakstot ar rakstāmrīku, dabiski turēt delnu uz ekrāna virsmas.

Programmatūra ActivInspire Professional Edition

ActivInspire ir mācību stundu vadīšanas un prezentēšanas programmatūra, kas paredzēta darbam ar interaktīvajiem ekrāniem.  Visā pasaulē pazīstamā un skolotāju iecienītā programmatūra ActivInspire piedāvā plašu rīku un digitālo resursu klāstu, lai izveidotu un vadītu interaktīvas un dinamiskas mācību stundas.

Mācīšanās bez piesaistes

Jaunā lietotne MyPromethean ļauj skolotājiem pieslēgties ActivPanel un vadīt dažādas Promethean lietotnes no savas mobilās ierīces. Kontrolēta vairāku ierīču spoguļošana ļauj skolotājiem un skolēniem sadarboties no jebkuras vietas klasē un demonstrēt saturu, kas radīts uz pašu skolēnu ierīcēm – viedtālruņiem, planšetdatoriem vai datoriem.

Divi kustību sensori

ActivPanel Titanium automātiski startē operētājsistēmu, kad kāds ienāk klasē, kas ļauj būtiski ietaupīt laiku. Tagad skolotāji var ātrāk sākt mācību stundu ar pirksta pieskārienu jebkur uz ActivPanel virsmas.

Skaņa, kas piepilda telpu

Skolēni, kuri dzird labāk, mācās labāk. ActivPanel Titanium priekšpusē iebūvēti divi stereo skaļruņi ar uzlabotu skaņas kvalitāti.

Wi-Fi® un Bluetooth® uzlabotai savienojamībai

Ir nodrošināts elastīgums, kas nepieciešams dažādām tīkla vajadzībām un lielākai mobilitātei klasē. Savienojumu var veidot ar Bluetooth® ierīcēm, piemēram, muzikālajām tastatūrām, digitālajiem laboratoriju sensoriem un programmējamiem robotiem.

Ergonomiska vadības konsole

ActivPanel Titanium ir izstrādāts kopā ar skolotājiem, un tam ir leņķī novietota vadības konsole ar lielām, krāsainām pogām. Skolotājiem vairs nav jāpārtrauc darbs, meklējot izvēlnes, jo tagad ir ātra un vienkārša piekļuve vienotajai izvēlnei, skaļuma vadībai, avota izvēlei un citām nepieciešamajām lietām.

Ilgtermiņa tehnoloģiju atbalsts un lietošanas drošība

ActivPanel Titanium var integrēt jebkurā tehnoloģiju vidē. Dizains, kurš veidots, domājot par skolotāju, veicina interaktīvā ekrāna ērtu lietošanu. Iebūvētā Android™ 8 operētājsistēma nodrošina izcilu ātruma, drošības un uzticamības līmeni, bet uzlabotā bezvadu pārraides atjauninājumu iespēja samazina laiku, kas nepieciešams programmatūras atjaunināšanai. Visas iekļautās programmatūras, lietotnes un pakalpojumu platformas mērķtiecīgi izstrādātas pastāvīgai uzlabošanai un nepārtrauktam inovāciju atbalstam, samazinot nākotnes investīciju nepieciešamību.

Tehniskie raksturlielumi ActivPanel Titanium 86” 4K:

Optimālā izšķirtspēja – 4K UHD (3840 x 2160 @ 60 Hz);

Ekrāna malu attiecība – 16:9;

Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 20 W;

Ekrāna spilgtums – 400 cd/m2 (Nits);

Kontrasta attiecība – 4000:1;

Virsmas cietība – 7 pēc Moha skalas;

Ekrāna fiziskais izmērs – 2014 x 1231 x 109 mm;

Ekrāna attēla izmērs - 1895 x 1066 mm;

Iebūvēts dators – operētājsistēma Android™ Oreo 8, operatīvā atmiņa (RAM) 4 GB, iebūvētā atmiņa 64 GB;

Garantija – 3 gadi (iespēja pagarināt līdz 5 gadiem).

close