Akcija panelis4

Interaktīvais ekrāns ActivPanel i65 HD

APT65
1 990.00 €* + PVN (1 990.00 €)
* Cena, piemērojot īpašo PVN režīmu
gab.

Interaktīvais ekrāns ActivPanel i-Series

ActivPanel i-Series interaktīvais ekrāns ir īpaši piemērots klientiem, kuri vēlas aizstāt interaktīvās tāfeles un projektorus ar uzticamu ilgtermiņa risinājumu. Šis augstas izšķirtspējas ekrāns ir izteikti spilgtāks par projektoru.

Vienkāršs un lielisks risinājums klasei

ActivPanel i-Series ir viegli lietojams, pateicoties vienai ieslēgšanas/izslēgšanas pogai un pieslēgvietām priekšpusē ātrai savienošanai ar skolotāja datoru. Iebūvētie, uz priekšpusi vērstie 15 vatu skaļruņi ir izcili piemēroti multivides izmantošanai stundu laikā. Atšķirībā no projektoriem, nav nekādu ēnu, atspīdumu un nav nepieciešams aizklāt logus.

Zemākās apkopes izmaksas

ActivPanel i-Series piedāvā risinājumu, kam praktiski nav nepieciešama apkope. Atšķirībā no interaktīvajām tāfelēm ar projektoru, netiek zaudēts skolotāja laiks, veicot kalibrēšanu, kā arī nerodas papildu izmaksas projektora spuldžu nomaiņai.

Interaktīvu mācību stundu programmatūra

Interaktīvas, multivides stundas bezsaistē vai tiešsaistē, izmantojot jūsu izvēlētās Promethean mācību stundu programmatūras. Gan ClassFlow™, gan ActivInspire™ ir pieejamas bez maksas un ir iekļautas standarta komplektācijā ar ActivPanel. Lai uzzinātu vairāk, dodieties uz PrometheanWorld.com/Software.

ActivInspire Professional Edition licence ir iekļauta ActivPanel komplektācijā.

ActivPanel ir paredzēts ilgam darba mūžam, un tam tiek piedāvāta trīs gadu garantija.

Tehniskie raksturlielumi:

Pieskāriena izšķirtspēja – 32768 x 32768;

Ekrāna malu attiecība – 16:9;

Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 15W;

Ekrāna spilgtums – 350 cd/m2 (Nits);

Optimālā izšķirtspēja – Full HD 1080p 1920 x 1080, 60 Hz;

Aktīvās virsmas izmērs – 1429 mm x 804 mm.