Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Deskcabby front open lr 3
Lapcabby deskcabby 12 image 02
Lapcabby deskcabby 12 image 06
Deskcabby in situ 4

Planšetdatoru uzlādes plaukts DeskCabby

LAPDESKCAB12
1 150.00 € iesk. PVN

LapCabby DeskCabby ir uz galda novietojams uzlādes plaukts, kas paredzēts 12 planšetdatoru, viedtālruņu vai jebkuru citu ar USB savienojumu lādējamu ierīču uzlādei. Plauktā katrai ierīcei paredzēts atsevišķs vertikāls nodalījums. Maksimālais uzlādējamās ierīces izmērs ir 12 collas.

Uzlādes plaukta gudrā, drošā un ātrā uzlādes sistēma automātiski atpazīst pievienoto ierīci un nodrošina tai nepieciešamo uzlādes jaudu. Iebūvētie LED indikatori palīdz skaidri saprast, vai ierīce vēl lādējas vai arī jau ir gatava lietošanai. Kad ierīce pilnībā uzlādēta, lādēšanas process tiek automātiski atslēgts.

Plauktam gan iekšējā, gan ārējā konstrukcija veidota maksimāli efektīvai gaisa cirkulācijai un skapja dzesēšanai ar ventilatora palīdzību.

Papildu drošībai kontaktligzdu un lādētāju nodalījums atrodas aiz atsevišķām aizslēgtām durvīm, lai skolēni tam nevarētu piekļūt. Automātiskā uzlādes sistēma apgādāta ar aizsardzību pret pārspriegumu un paaugstinātu temperatūru ierīces iekšienē.

Uzlādes plaukts veidots no tērauda un alumīnija, veidojot izturīgu un arī ugunsdrošības prasībām atbilstošu konstrukciju. Uzlādes plaukta virsmas ir piemērotas tīrīšanai ar dezinfekcijas līdzekļiem, lai mazinātu infekciju izplatīšanās riskus.

LapCabby uzlādes plaukta konstrukcijai ir mūža garantija, savukārt elektroniskajām komponentēm – 5 gadu garantija!

Uzlādes plaukts tiek piegādāti pilnībā salikts un gatavs lietošanai – atliek to pievienot pie elektrības rozetes.

!Produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un piegāde var ilgt līdz 5 nedēļām!

Vairāk informācijas ražotāja tīmekļa vietnē lapā vai ražotāja preču katalogā.