Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Microsoftteams image %28241%29

Mācību gada plānotājs 2023.-2024.

ISBN: 978-9984-11-626-6
14.90 € iesk. PVN
Ieskats iekšlapās

Izglītības uzņēmums “Lielvārds” piedāvā mācību gada plānotāju skolotājiem profesionālās dzīves organizēšanai un personīgās labsajūtas veidošanai.

Liels paldies visiem, kuri veltīja laiku, lai aizpildītu aptauju un dalītos ieteikumos nākamā mācību gada plānotāja uzlabošanai! Esam rūpīgi iepazinušies ar katru no ieteikumiem un centušies atrast labāko risinājumu starp vajadzībām un iespējām. Ļoti ceram, ka mums kopā būs izdevies plānotāju izveidot par vēl labāku atbalsta rīku! 

Aicinām noskatīties īsu video par gaidāmo mācību gada plānotāju!👇

 

Arī jaunajā mācību gada plānotājā saglabāti darba organizēšanas atbalsta rīki– plānotāja sākumā ir vieta, kur ierakstīt skolas un individuālos profesionālos mērķus, savukārt plānotāja beigās esam papildinājuši atgādņu sadaļu ar trim jauniem atbalsta resursiem. Ņemot vērā skolotāju ieteikumus, katra mēneša beigās esam pievienojuši tukšas lapas ērtākai sapulču un mācību pierakstu veikšanai.

Plānotājā saglabāti vairāki elementi personīgās labsajūtas veidošanai, jo profesionāli varam paveikt vairāk un justies laimīgāki tikai tad, ja ievērots līdzsvars visās svarīgajās dzīves jomās. Plānotāja sākumā ir vieta, kur izvērtēt sev būtiskākās dzīves jomas un ierakstīt personīgo mērķi. Plānotāja nedēļas atvērumos vēl joprojām ir paredzēta vieta ieradumu pierakstīšanai, savukārt noslēgumā atrodama atgādne sajūtu vārdiem.

Uzlabots nedēļas atvērums, nodrošinot vairāk vietas ikdienas pierakstiem. Nedēļas atvērumā iekļautas visas septiņas dienas, izceltas arī brīvlaika nedēļas.

Plānotājā iekļauts kvadrātkods, kas palīdzēs ātri nokļūt pie atbilstošās platformas “Soma” viedtēmas, kurā pievienoti atbalsta resursi ar ieteikumiem gan profesionālajā sfērā, gan personīgajā labklājībā.

Tehniskais raksturojums

Viegli cietie vāki tumši zilā krāsā. Vāka materiāls ir matēts un patīkams taustei.

Ērts izmērs: 17x23 cm; 176 lapaspuses; augstas kvalitātes biezs un matēts papīrs (100 g/m²), uz kura ir viegli rakstīt.

Plānotājam ir gumijas aizdare, cilpiņa rakstāmajam, divas grāmatzīmes un kabatiņa pierakstu glabāšanai.

Plānotājā norādītas vārda dienas, Latvijas valsts svētku, atceres un atzīmējamās dienas, kā arī brīvlaika nedēļas. 

    close