Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
4 idl

Sākam mācīties! Uzdevumi četrgadniekiem. Interaktīvās digitālās darblapas

ISBN: 978-9984-11-552-8
48.00 € iesk. PVN

Ina Leite, Ināra Dzērve

Interaktīvās darblapas ir paredzētas trīs un četrus gadus veciem bērniem. Tajās ir valodas attīstības uzdevumi, kas paredzēti klausīšanās, nosaukšanas un stāstīšanas prasmes attīstīšanai, dabas un apkārtējās pasaules iepazīšanas uzdevumi un uzdevumi par skaitļiem no 1 līdz 5. Darblapas ir apkopotas 24 tematos, katrā ir 15-30 darblapas.

Darblapu temati: krāsas, apģērbi, mājas, mēbeles, transports, profesijas, augi (koki, dārzeņi, augļi un ogas, sēnes, ziedi), dzīvnieki (mājdzīvnieki, mājputni, meža dzīvnieki, putni, zivis, dažādi dzīvnieki), diennakts daļas, gadalaiki, skaitļi un cipari 1, 2, 3, 4 un 5.

Matemātisko prasmju attīstīšanai un nostiprināšanai piedāvātie uzdevumi paredzēti, lai bērnos radītu interesi un nepieciešamību skaitīt, sakārtot un salīdzināt. Bērni iepazīstas ar skaitļiem un cipariem 1, 2, 3, 4 un 5; uzsvars ir likts uz priekšmetu skaita noteikšanu un nosaukšanu, izmantojot dažādas interaktīvās metodes: pārvietošanu un salikšanu, zīmēšanu un klausīšanos. Bez ikdienā biežāk izmantotajām prasmēm, piemēram, skaitīšanas līdz pieci, piedāvātas arī darblapas domāšanas, analizēšanas un savu domu pamatošanas prasmju attīstīšanai. Piemēram, ir jāatrod liekais priekšmets un jāpasaka, pēc kādas īpašības vai pazīmes tas ir lieks.

Šī produkta instalācija un aktivizācija ir paredzēta vienam lietotājam.

Lai darblapas lietotu ar jebkuru tāfeli vai interaktīvo projektoru/ekrānu, datorā jābūt instalētai legālai ActivInspire Professional Edition programmatūrai.