Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Soma 20 21

Skolotāja metodisko līdzekļu komplekts SOMA.LV 2020.-2021. mācību gadam

ISBN: 978-9984-11-592-4
89.90 € iesk. PVN

Elektroniskais izdevums

Elektroniskais izdevums SOMA ir metodiskais līdzekļu komplekts, kas paredzēts lietošanai vienam skolotājam, kas reģistrējies Soma.lv ar E-klase vai MyKoob pasi.

Sadaļā “Mācību grāmatas” atrodas mācību grāmatas, rokasgrāmatas un uzdevumi krājumus, kurus lietot iespējams no jebkuras ierīces - datora, viedtālruņa, planšetdatora vai viedtelevizora.

Sadaļā “Interaktīvie materiāli” ir pieejamas visas Lielvārds interaktīvās darba lapas, kuras izmantojamas uz ActivInspire programmatūras.

Sadaļā “Metodiskie līdzekļi” atradīsiet visas Lielvārds skolotājas grāmatas un citus metodiskos līdzekļus, kā arī pārbaudes darbus, kurus iespējams izdrukāt.

Sadaļā “Darba lapas” ir pieejamas visas Lielvārds darba lapas un darba burtnīcas, kurās ātri un ērti iespējams izdrukāt darba lapas jebkurā tēmā tieši tik, cik nepieciešams konkrētajā dienā vai stundā.

Sadaļā “Video” ir pieejamas video pamācības matemātikā un 100 unikāli mācību video dabaszinībās.

Sadaļā "Viedgrāmatas" ir interaktīvas un mūsdienīgas mācību tēmas, izzinoši un zinātniski precīzi mācību video, pašpārbaudes jautājumi un uzdevumi, lai varētu sekot līdzi savam progresam.