Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt

MakerBot SKETCH Classroom - divu 3D printeru komplekts klasei

Jaunais un uzticamais MakerBot SKETCH Classroom 3D printeru komplekts ļaus veiksmīgāk un efektīvāk izmantot modernās drukas tehnoloģijas mācību procesā. Divas iekārtas nodrošinās ātrāku drukāšanu un plašākas inovāciju iespējas skolēniem. 

Komplektā ietilpst divi MakerBot SKETCH 3D printeri, MakerBot Cloud programmnodrošinājums, sešas MakerBot PLA drukas materiāla spoles, četras drukas pamatnes, divas lāpstiņas darbu noņemšanai no pamatnes, kā arī divas knaiblītes drukas stieples pārkniebšanai.

 

Elastīga un apsildāma drukas pamatne

Jaunie 3D printeri ir aprīkoti ar apsildāmu drukas pamatni, kas nodrošina vēl augstākas kvalitātes drukāšanu. Turklāt šī pamatne ir elastīga, tādējādi izdrukāto darbu noņemšana no tās ir vēl vienkāršāka.

 

Skārienvadība

Drukas procesa uzsākšana, uzraudzīšana un iepauzēšana tagad būs ērtāka, jo 3D printeri ir aprīkoti ar skārienvadības ekrānu un intuitīvu lietotājsaskarni.

 

Noslēgtā drukas telpa un filtrs

Lai nebūtu jāuztraucas par ziņkārīgiem pirkstiņiem, šīm iekārtām drukas telpa ir aizsargāta ar caurspīdīgiem vairogiem. Turklāt katrs printeris ir aprīkots ar mikrodaļiņu filtru, kas to padara vēl drošāku lietošanai praktiski jebkurā mācību klasē.

 

MakerBot Cloud mākoņrisinājums drukas pārvaldībai

Izmantojot mākoņtehnoloģijās balstīto MakerBot Cloud drukas datņu pārvaldības programmatūru, drukāšanas process klasē būs ievērojami vienkāršāks un ērtāks. Skolēni savus drukas darbus var iesūtīt attālināti, un skolotājs tos programmatūrā var ērti pārvaldīt, centralizēti organizējot drukāšanas secību uz divām iekārtām.

 

 

Printēšanas tehnoloģija: Kausēta plastikāta klāšana — Fused Filament Fabrication (FFF)

Drukas laukuma izmērs: 150 x 150 x 150 mm

Printēšanas materiāli: MakerBot Sketch PLA; MakerBot Sketch Tough 1 kg spoles 

Plastikāta stieples diametrs: 1,75 mm

Sprauslas diametrs: 0,4 mm

Izšķirtspēja: 100 - 400 mikroni

Printēšanas virsma: Apsildāma virsma ar noņemamu GRIP SURFACE 

3D objektu failu formāts: MakerBot (.makerbot); STL (.stl); SolidWorks (.sldprt, .sldasm); InventorOBJ (.ipt, .iam); IGES (.iges, .igs); STEP AP203/214 (.step, .stp); CATIA (.CATPart, .CATProduct); Wavefront Object (.obj); Unigraphics/NX (.prt); Solid Edge (.par, .asm); ProE/Creo (.prt, .prt., .asm, .asm.); VRML (.wrl)

Elektroparametri: iebūvēts barošanas bloks, tīkla spriegums: 110 – 240 V AC

Vadības panelis: skārienvadības ekrāns

Iebūvēta WEB kamera: izšķirtspēja 2 megapikseļi

Savienojamība ar datoru: USB, WiFi, Ethernet

Datorsistēmu atbalsts: Windows (7+); Mac OS X (10.12+); !!! NEatbalsta MAC CATALINA

Ražotāja garantija: 12 mēneši (ir iespēja to pagarināt uz 24 mēneši 250 EUR + PVN)

 

VIDEO - soli pa solim uzsākam darbu ar MakerBot Sketch 3D Classroom printeri

close