Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Microsoftteams image %2820%29
Ap9 a75 fl 0522v1
Ap9 centerconsole fr 0322
Ap9 pen2 fv 0322
Ap9 remote fv 0322

Interaktīvais ekrāns ActivPanel 9 75'' ar ActivInspire Professional Edition licenci

PRMAP9A75
2 580.00 € iesk. PVN
Ekrānu salīdzinājums

Interaktīvais ekrāns ActivPanel 9 75”

ActivPanel 9 ir jaunākās paaudzes interaktīvais ekrāns, kas nodrošina ērtu, stabilu un drošu lietojamību un funkcijas, kuras novērtēs gan pedagogi, gan arī izglītības iestāžu IT administratori un vadība. Intuitīva un lietotāja vajadzībām pielāgojamā saskarne ļauj pedagogiem koncentrēties uz mācību procesu, nevis domāt par tehnoloģijām.

Savienojamība

ActivPanel 9 interaktīvais ekrāns atvieglos pedagoga ikdienas darbu un bagātīgi papildinās skolēnu mācību procesu. Šī iekārta ātri vien kļūs par klases centrālo mācību līdzekli.

Pievienojot pie ActivPanel 9 ekrāna skolotāja datoru, izmantojiet USB-C savienojuma priekšrocības. Viens kabelis nodrošina gan audio, video un skārienvadības signāla pārraidi, gan arī pievienotā datora uzlādi. 

Izmantojiet Screen Share lietotni, pievienojiet ActivPanel 9 interaktīvajam ekrānam līdz pat 39 skolēnu ierīcēm un vienlaicīgi lielajā ekrānā demonstrējiet saturu no četrām skolēnu ierīcēm. Kontrolējiet ActivPanel 9 interaktīvo ekrānu no jebkuras vietas klasē ar intuitīvo tālvadības pulti.

Drošība

Varat būt pārliecināti, ka visu lietotāju dati tiek glabāti droši un konfidenciāli, izmantojot uzlabotās drošības un pierakstīšanās iespējas. Izveidojiet Promethean kontu, izmantojot Microsoft vai Google autentifikācijas datus un izbaudiet vienkāršu un drošu pierakstīšanos, izmantojot īpašu lietojumprogrammu ar panelim specifisku kodu vai QR kodu, neizmantojot paroles. Lietotāja pierakstīšanās dati tiek uzglabāti nevis lokāli interaktīvajā ekrānā, bet Promethean mākoņprofilā.

Vienkāršība

ActivPanel 9 intuitīvā un lietotājam draudzīgā saskarne sniedz skolotājiem ērtākas ikdienas darba iespējas un ļauj koncentrēties uz mācību procesu nevis domāt par tehnoloģijām.

Iegūstiet personalizētu darba vidi, pielāgotus īsceļus un rīku izkārtojumu katru reizi, kad pierakstāties ekrānā ar savu Promethean kontu. Bagātiniet mācību procesu ar Promethean intuitīvajām Classroom Essential lietotnēm.

Izmantojiet bezgalīgo virsmu uz intuitīvās “baltās tāfeles” lietotnes! Rakstiet, izceliet un anotējiet uz jebkura satura no jebkura avota, kurš pieslēgts interaktīvajam ekrānam!

Promethean Vellum rakstīšanas tehnoloģija nodrošina dabisku un vienmērīgu rakstīšanas pieredzi bez aiztures un kavēšanās. Ekrāns automātiski nosaka atšķirību starp pildspalvu, pirksta pieskārienu un dzēšanu ar delnu, kas ļauj skolotājam vai skolēnam ērti veikt pierakstus, nepārslēdzoties starp programmatūras rīkiem. 

Programmatūra ActivInspire Professional Edition

ActivPanel 9 interaktīvā ekrāna komplektācijā ietilpst mācību stundu vadīšanas un prezentēšanas programmatūra ActivInspire, kas ir īpaši piemērota darbam jūsu datorā ar interaktīvajiem ekrāniem. Visā pasaulē pazīstamā un skolotāju iecienītā programmatūra ActivInspire piedāvā plašu rīku un digitālo resursu klāstu, lai izveidotu un vadītu interaktīvas un dinamiskas mācību stundas. Tā nesatur slēptu abonēšanas maksu un ir lietojama tikpat ilgi, cik ActivPanel 9 interaktīvais ekrāns.

Pielāgojamība

ActivPanel 9 interaktīvie ekrāni palīdz skolām nodrošināt optimālus mācīšanās apstākļus ikvienam skolēnam jebkurā mācību vidē. Uzņemiet ekrāna satura fragmentu vai arī ierakstiet visu mācību stundu un viegli kopīgojiet to ar skolēniem, izmantojot, piemēram, Microsoft 365 vai Google Workspace mākoņrīkus. Izmantojiet Screen Share ekrāna koplietošanas un kopdarbošanās funkciju gan strādājot ar skolēniem klasē, gan arī ar attālinātās mācībās esošajiem skolēniem.

Ilgmūžība

ActivPanel 9 interaktīvais ekrāns ar savu izturīgo konstrukciju, uzlabotajām aparatūras sastāvdaļām un dažādajām ilgtspējības funkcijām nodrošina patiesu jūsu ieguldījumu drošību. Izmantojiet jaunākās drošības funkcijas un veiciet iekārtu atjaunināšanu pa gaisu (OTA), pielietojot Promethean Panel Management vai Radix attālinātās pārvaldības rīkus. Panāciet augstāku energoefektivitāti ar ekrānu enerģijas pārvaldības iestatījumiem.

Daudzveidīgi ekrāna montāžas risinājumi

Izvēlieties vislabāko risinājumu katrai mācību klasei, izmantojot dažādus ActivPanel ekrānu montāžas risinājumus – fiksēta augstuma sienas stiprinājums, regulējama augstuma sienas stiprinājums, fiksēta augstuma mobilo statīvs vai arī  regulējama augstuma mobilais statīvs.

Tehniskie raksturlielumi

• LED ekrāna darbmūža ilgums – 50 000 stundas

• Skārienjūtīga darba virsma nodrošinot 20 vienlaicigus pieskārienus

• Optimālā izšķirtspēja – 4K UHD 2160p 3840x2160, 60 Hz

• Iebūvēta skaņas sistēma 2 x 15 W

• Ekrāna spilgtums – 400 cd/m2 (Nits)

• Kontrasta attiecība – 5000:1

• Virsmas cietība – 7 pēc Moha skalas un 9H zīmulis

• Iebūvēts Activpanel OS dators – operatīvā atmiņa (RAM) – 4 GB, iebūvētā atmiņa – 32 GB

• Savienojumi – LAN, WiFi 6, Bluetooth 5.0

• USB-C 3.2 pieslēgvieta pievienoto ierīču uzlādei (60 W), kā arī skārienvadības un audio/video signāla pārraidei

• Interaktīvā ekrāna kopējais izmērs – 1730 mm x 1070 mm

• Ekrāna attēla izmērs – 1652 x 930 mm

• Ekrāna svars – 55,3 kg

• Garantija – 3 gadi (iespēja pagarināt līdz 5 gadiem)

• Komplektācijā ietilpst ActivInspire Professional Edition programmatūras licence

• Komplektācijā ietverta ekrānu attālinātās pārvaldības sistēma Promethean Panel Management

!! Interaktīvā ekrāna uzstādīšana un konfigurēšana ir papildu pakalpojums par atsevišķu maksu. Lūdzam sazināties ar mūsu klientu speciālistiem, lai precizētu paredzamās izmaksas un citus interesējošos jautājumus!

close