Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Microsoftteams image %2823%29

Interaktīvais ekrāns ActivPanel 9 Premium 75'' ar ActivInspire Professional Edition licenci

PRMAP9B75
3 160.00 € iesk. PVN
Ekrānu salīdzinājums

Interaktīvais ekrāns ActivPanel 9 Premium 75”

ActivPanel 9 Premium
 ir jaunākās paaudzes interaktīvais ekrāns no izglītības nozares ekrāntehnoloģiju izstrādātāja Promethean. Jaudīgais ActivPanel 9 Premium interaktīvais ekrāns nodrošina ērtu, stabilu un drošu lietojamību un funkcijas, kuras novērtēs gan pedagogi, gan arī izglītības iestāžu IT administratori un vadība. Intuitīva un lietotāja vajadzībām pielāgojamā saskarne ļauj pedagogiem koncentrēties uz mācību procesu, nevis domāt par tehnoloģijām.

Savienojamība

ActivPanel 9 Premium ir vienīgais interaktīvais ekrāns ar integrētu ActivSync funkciju , kas nojauc robežas un barjeras starp dažādām ierīcēm un nodrošina plašākas savienojamības iespējas. Patentētā ActivSync tehnoloģija ļauj veidot nepārtrauktu savienojumu starp interaktīvo ekrānu un atsevišķām ierīcēm, piemēram, skolotāja datoru. 

- Iegūstiet tiešu piekļuvi ekrānam pieslēgtā skolotāja datora datnēm un iespēju izveidoto saturu saglabāt uzreiz datorā.

- Iegūstiet ātru un ērtu piekļuvi mākoņklasēm, piemēram, Microsoft Teams for Education un Google Classroom.

Drošība

Ar plašākām lietotāja pierakstīšanās iespējām un uzlabotu drošības funkcionalitāti personīgie dati ActivPanel 9 Premium interaktīvajā ekrānā vienmēr atradīsies drošībā. Lietotāja pierakstīšanās dati tiek uzglabāti nevis lokāli interaktīvajā ekrānā, bet Promethean mākoņprofilā. 

- Iegūstiet viena pieskāriena pierakstīšanos ekrāna profilā ar NFC karti un viena soļa autentifikāciju no pievienotajām datorierīcēm, ko nodrošina ActivSync funkcija.

- Izveidojiet Promethean kontu, izmantojot Microsoft vai Google autentifikācijas datus un izbaudiet vienkāršu un drošu pierakstīšanos, izmantojot īpašu lietojumprogrammu ar panelim specifisku kodu vai QR kodu, neizmantojot paroles.

Vienkāršība

ActivPanel 9 Premium intuitīvā un lietotājam draudzīgā saskarne sniedz skolotājiem ērtākas ikdienas darba iespējas un palīdz iesaistīt skolēnus mācību procesā.

- Iegūstiet personalizētu darba vidi, pielāgotus īsceļus un rīku izkārtojumu katru reizi, kad pierakstāties ekrānā ar savu Promethean kontu.

- Bagātiniet mācību procesu ar Promethean intuitīvajām Classroom Essential lietotnēm.

- Izmantojiet bezgalīgo virsmu uz intuitīvās “baltās tāfeles” lietotnes! Rakstiet, izceliet un anotējiet uz jebkura satura no jebkura avota, kurš pieslēgts interaktīvajam ekrānam!

Promethean Vellum rakstīšanas tehnoloģija nodrošina dabisku un vienmērīgu rakstīšanas pieredzi bez aiztures un kavēšanās. Ekrāns automātiski nosaka atšķirību starp pildspalvu, pirksta pieskārienu un dzēšanu ar delnu, kas ļauj skolotājam vai skolēnam ērti veikt pierakstus, nepārslēdzoties starp programmatūras rīkiem.

Programmatūra ActivInspire Professional Edition

ActivPanel 9 Premium interaktīvā ekrāna komplektācijā ietilpst mācību stundu vadīšanas un prezentēšanas programmatūra ActivInspire, kas ir īpaši piemērota darbam ar interaktīvajiem ekrāniem. Visā pasaulē pazīstamā un skolotāju iecienītā programmatūra ActivInspire piedāvā plašu rīku un digitālo resursu klāstu, lai izveidotu un vadītu interaktīvas un dinamiskas mācību stundas.

Pielāgojamība

ActivPanel 9 Premium interaktīvie ekrāni palīdz skolām nodrošināt līdzvērtīgus mācīšanās apstākļus ikvienam skolēnam jebkurā mācību vidē.

- Ar ekrāna palīdzību ierakstiet mācību stundas norisi un saturu ar audio, izmantojot ekrānā iebūvēto mikrofonu masīvu.

- Viegli kopīgojiet mācību stundu ierakstus ar skolēniem, izmantojot izveidotās mākoņklases.

- Izmantojiet Screen Share ekrāna koplietošanas un kopdarbošanās funkciju gan strādājot ar skolēniem klasē, gan arī ar attālinātās mācībās esošajiem skolēniem.

Ilgmūžība

ActivPanel 9 Premium interaktīvais ekrāns ir radīts ilgmūžīgam darbam klasē, un tas būs ilgtspējīgs ieguldījums, kas izturēs laika pārbaudi.

- Izmantojiet jaunākās drošības funkcijas un veiciet iekārtu atjaunināšanu pa gaisu (OTA), pielietojot Promethean Panel Management vai Radix attālinātās pārvaldības rīkus. Panāciet augstāku energoefektivitāti ar ekrānu enerģijas pārvaldības iestatījumiem.

- Izmantojot attāluma sensorus siltajai palaišanai, ekrāns automātiski startē operētājsistēmu brīdī, kad kāds pietuvojas ekrānam, tādējādi būtiski ļaujot ietaupīt laiku mācību procesā.

Daudzveidīgi ekrāna montāžas risinājumi

Izvēlieties vislabāko risinājumu katrai mācību klasei, izmantojot dažādus ActivPanel ekrānu montāžas risinājumus – fiksēta augstuma sienas stiprinājums, regulējama augstuma sienas stiprinājums, fiksēta augstuma mobilo statīvs vai arī  regulējama augstuma mobilais statīvs.

Tehniskie raksturlielumi

• LED ekrāna darbmūža ilgums – 50 000 stundas

• Skārienjūtīga darba virsma nodrošinot 20 vienlaicigus pieskārienus

• Optimālā izšķirtspēja – 4K UHD 2160p 3840x2160, 60 Hz

• Ekrāna spilgtums – 400 cd/m2 (Nits)

• Kontrasta attiecība – 5000:1

• Virsmas cietība – 7 pēc Moha skalas un 9H zīmulis

•  Iebūvēta skaņas sistēma – 2 x 18 W uz priekšu vērsti skaļruņi un 1 x 15 W zemfrekvenču skaļrunis

• Iebūvēta mikrofonu kopa nodarbību satura ierakstam

• Iebūvēts Activpanel OS dators – operatīvā atmiņa (RAM) – 8 GB, iebūvētā atmiņa – 64 GB

• Savienojumi – LAN, WiFi 6, Bluetooth 5.0

• ActivSync funkcija ātrajai datu sinhronizācijai ar pievienoto datoru

 NFC karšu lasītājs ērtākai lietotāju autorizācijai

• USB-C 3.2 pieslēgvieta pievienoto ierīču uzlādei (100 W), kā arī skārienvadības un audio/video signāla pārraidei

• Interaktīvā ekrāna kopējais izmērs – 1730 mm x 1070 mm

• Ekrāna attēla izmērs – 1652 x 930 mm

• Ekrāna svars – 57,8 kg

• Garantija – 3 gadi (iespēja pagarināt līdz 5 gadiem)

• Komplektācijā ietilpst ActivInspire Professional Edition programmatūras licence

• Komplektācijā ietverta ekrānu attālinātās pārvaldības sistēma Promethean Panel Management

!! Interaktīvā ekrāna uzstādīšana un konfigurēšana ir papildu pakalpojums par atsevišķu maksu. Lūdzam sazināties ar mūsu klientu speciālistiem, lai precizētu paredzamās izmaksas un citus interesējošos jautājumus!

close