Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt

Photon – pasaules līmeņa izglītības robots bērniem
Photon ir moderns mācību rīks gan izglītības iestādēm, gan arī lietošanai mājās, kas bērniem caur savu pieredzi un eksperimentiem ļauj iepazīt moderno tehnoloģiju pasauli. 
Photon robots palīdz bērniem apgūt mūsdienu laikmeta pamatiemaņas, attīsta radošo un loģisko domāšanu, attīsta prasmes dažādos radošos veidos meklēt risinājumus problēmām, kā arī, protams, veicina programmēšanas iemaņu apguvi. 

- Lielisks rīks programmēšanas prasmju apguvei. Tā lietošanai nav nepieciešamas priekšzināšanas!
- Brīva piekļuve lietošanai gataviem mācību stundu plāniem latviešu valodā
- No kastes izņemts - jau uzreiz lietojams palīgs mācībās
- Savietojams ar visdažādākajām ierīcēm (datoriem, planšetdatoriem, viedtālruņiem)
- Izturīgs un lietošanā drošs

Video: kā Photon robotu izmantot mācību procesā – https://jaunumi.lielvards.lv/video-stasts-photon-3de8553d498f

Mazs, bet jaudīgs un gudrs
Photon robots nav rotaļlieta šī vārda klasiskajā izpratnē. Tas ir ļoti izturīgs un no kastes izņemts jau uzreizi lietojams palīgs mācībās. Par spīti nelielajam izmēram tas ir aprīkots ar 10 dažādiem sensoriem, kas robotam ļauj mijiedarboties ar apkārtējo vidi. Piemēram, Photon prot reaģēt uz pieskārienu, gaismu, šķēršļiem un skaņām. Bet vēl tas prot arī mērīt attālumu, leņķus, atskaņot dažādas skaņas, spīdināt acis un radziņus attēlojot emocijas, kā arī komunicēt ar citiem Photon robotiem. Principā, tas ir programmējams tūkstoš dažādos veidos, un vienīgais ierobežojums ir bērna radošums un iztēle.

Photon ir mācību rīks bez barjerām
- Viegla programmēšanas prasmju apguve - priekšzināšanas nav nepieciešamas
- Piemērots risinājums jebkura vecuma skolēniem - no bērnudārza līdz vidusskolai
- Gatavs lietošanai jau izņemot no kastes
- Savietojams ar lielāko vairumu ierīču (Windows, MacOS, Android, iOS)
- Ietilpīga baterija - līdz pat 8 darba stundām ar vienu uzlādi
- Lietošanai gatavai nodarbību plāni 

Radīts sadarbībā ar bērniem un psihologiem
Ikviens Photon elements - tā prasmes, lietotājsaskarnes un izaugsmes vēsture - ir veidots ciešā sadarbībā ar psihologu komandu no Sociālo un humanitāro zinātņu universitātes Varšavā, Polijā. Photon robots ir radīts kopā ar bērniem, līdz ar to tas ir spējīgs veicināt bērnu attīstību viņiem visatbilstošākajā un aizraujošākajā veidā.

Nodarbību metodika
Pedagogiem bez maksas pieejami metodiskie materiāli latviešu valodā, kas atvieglos sagatavošanos nodarbībām ar dažādu vecuma grupu skolēniem (no 5 līdz 16 gadiem). Nodarbību metodika ietver starppriekšmetu saikni un tā ir veidota sadarbībā ar psihologiem un profesionāliem pedagogiem. Nodarbību metodiskajos materiālos ietilpst soli pa solim instrukcijas un nodarbību īstenošanai nepieciešamie pielikumi un darba lapas.

Photon lietotnes
Darbam ar Photon robotu pieejamas vairākas bezmaksas lietotnes, kas izmantojamas, gan datorā (Win / MacOS), gan planšetdatoros un viedtālruņos (Android / iOS).
Photon EDU ir īpaši izglītības nozarei veidota lietotne. Tā ir paredzēta lietošanai kopā ar piedāvāto nodarbību metodiku un nodarbību plāniem. Daudzveidīgie uzdevumi, kas piemēroti dažādām vecuma kategorijām, apvienojumā ar šo lietotni ļauj viegli integrēt Photon robotu ikdienas mācību procesā.

Photon Coding ir lietotne, kas nodrošina atvērtas programmēšanas iespējas visdažādākajās vecuma grupās. Skolēni var brīvi veidot paši savas programmas vai arī pildīt skolotāju izstrādātos uzdevumus. Lietotājam pieejamas četras dažādas sarežģītības un iespēju pakāpes programmēšanas vides, kas piemērotas dažādām vecuma grupām. Photon Draw - 5 līdz 7 gadu vecumam, Photon Badge - 7 līdz 9 gadu vecumam, Photon Blocks - 9 līdz 11 gadu vecumam, kā arī Photon Code - 11 līdz 12 gadu vecumam.

Photon Robot lietotne caur interesantu stāstu par šī robotiņa ierašanos uz šīs planētas nodrošinās daudzas stundas ar jautrību un aizraujošu mācīšanos. Bērni varēs apgūt programmēšanas pamatiemaņas un jaunās tehnoloģijas bez skolotāja vai vecāku palīdzības.

Photon Magic Bridge lietotne nodrošina iespēju datoram (Win / MacOS) vienlaicīgi pievienot līdz pat 8 Photon robotiem un ļauj tos kopīgi programmēt kopā ar skolēniem, izmantojot Photon lietotnes. Lai izmantotu datorā šo lietotni, nepieciešams atsevišķi iegādāties Photon Magic Dongle atslēgspraudni
Photon Magic Bridge lietotne nodrošina iespēju vadīt Photon robotu arī izmantojot Scratch, MakeCode (t.sk. JavaScript) un Python programmēšanas instrumentus, tādējādi radot iespēju nodarbināt skolēnus līdz pat 16 gadu vecumam.

Tehniskie parametri
Izmērs: 172 x 190 x 170 mm
Svars: Aptuveni 750 g
Iebūvēts 2600 mAh Li-Ion akumulators ar darbības laiku līdz 8 stundām
Uzlāde caur iebūvētu microUSB pieslēgvietu
Bezvadu savienojamība caur Bluetooth Smart 4.0 Low Energy

Komplektācija
Photon robots, microUSB kabelis, īsā lietošanas instrukcija, piekļuve bezmaksas mobilajām lietotnēm.

 

close