Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt

Photon – pasaules līmeņa izglītības robots bērniem
Photon ir moderns mācību rīks gan izglītības iestādēm, gan arī lietošanai mājās, kas bērniem palīdz attīstīt loģisko domāšanu un problēmrisināšanas prasmes, kā arī māca bērniem izmantot savā labā jaunās tehnoloģijas un programmēšanas iemaņas. Photon robots savu daudzskaitlīgo konkurentu vidū izceļas ar tiešām pārdomātiem tehniskajiem, programmvadības un metodikas risinājumiem.

Argumenti, kāpēc Photon ir īpaši piemērots izmantošanai izglītības nozarē
- Lielisks rīks programmēšanas prasmju apguvei, jo tā lietošanai nav nepieciešamas priekšzināšanas!
- No kastes izņemts – jau uzreiz lietojams palīgs mācībās.
- Savietojams ar visdažādākajām ierīcēm (datoriem, planšetdatoriem, viedtālruņiem, interaktīvajiem ekrāniem).
- Izturīgs un lietošanā bērniem drošs.
- Pedagogam pieejama darba uzsākšanas pamācība latviešu valodā.

Pilnvērtīgs metodiskais materiāls latviešu valodā "Photon rokasgrāmata skolotājiem"
Efektīvākam darbam ar robotu iesakām atsevišķi iegādāties "Photon skolotāja rokasgrāmatu". Tas ir šobrīd apjomīgākais ideju, paņēmienu, darba metožu un gatavu aktivitāšu scenāriju apkopojums (217 lpp.), kas skolotājiem un pedagogiem palīdzēs izmantot Photon robotu, lai veicinātu bērnu iesaisti, attīstītu sociālās prasmes un stimulētu starpdisciplināro attīstību. Rokasgrāmatā iespējams uzzināt, kā Photon robotu pielietot mācību nodarbībās bērniem dažādās vecuma grupās – sākot no pirmsskolas līdz pat vidusskolas līmenim.

Mazs, bet jaudīgs un gudrs
Photon robots nav rotaļlieta šī vārda klasiskajā izpratnē. Tas ir ļoti izturīgs un no kastes izņemts jau uzreizi lietojams palīgs mācībās. Par spīti nelielajam izmēram tas ir aprīkots ar 10 dažādiem sensoriem, kas robotam ļauj mijiedarboties ar apkārtējo vidi. Piemēram, Photon prot reaģēt uz pieskārienu, gaismu, šķēršļiem un skaņām. Bet vēl tas prot arī mērīt attālumu, leņķus, atskaņot dažādas skaņas, spīdināt acis un radziņus attēlojot emocijas, kā arī komunicēt ar citiem Photon robotiem. Principā, tas ir programmējams tūkstoš dažādos veidos, un vienīgais ierobežojums ir bērna radošums un iztēle.

Radīts sadarbībā ar bērniem un psihologiem
Ikviens Photon elements - tā prasmes, lietotājsaskarnes un izaugsmes vēsture - ir veidots ciešā sadarbībā ar psihologu komandu no Sociālo un humanitāro zinātņu universitātes Varšavā, Polijā. Photon robots ir radīts kopā ar bērniem, līdz ar to tas ir spējīgs veicināt bērnu attīstību viņiem visatbilstošākajā un aizraujošākajā veidā.

Photon EDU ir īpaši izglītības nozarei veidota bezmaksas lietotne, kas gan planšetdatoros un viedtālruņos (Android / iOS), gan arī datorā (Win / MacOS). Daudzveidīgie uzdevumi, kas piemēroti dažādām vecuma kategorijām, apvienojumā ar šo lietotni ļauj viegli integrēt Photon robotu ikdienas mācību procesā.

Lai Photon robotu lietotu savienojumā ar datoru, nepieciešams atsevišķi iegādāties Photon Magic Dongle atslēgspraudni, kas nodrošina robota saziņu ar datoru bezvadu režīmā, kā arī datorā jāuzstāda bez maksas pieejamā lietotne Photon Magic Bridge. Šī lietotne nodrošina arī iesppēju Photon robota vadību veikt izmantojot Scratch, MakeCode (t.sk. JavaScript) un Python programmēšanas instrumentus, tādējādi padarot šo ierīci par vērtīgu rīku arī vecāko klašu skolēniem.

Tehniskie parametri
Izmērs: 172 x 190 x 170 mm
Svars: aptuveni 750 g
Iebūvēts 2600 mAh Li-Ion akumulators ar darbības laiku līdz 8 stundām
Uzlāde caur iebūvētu microUSB pieslēgvietu
Bezvadu savienojamība caur Bluetooth Smart 4.0 Low Energy

Komplektācija
Photon robots, microUSB kabelis, darba uzsākšanas pamācība latviešu valodā, piekļuve bezmaksas mobilajām lietotnēm.

 

close