Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Lap16vcbl 03
Lap16vcbl 02
Lap16vcbl 04

Portatīvo datoru uzlādes ratiņi LapCabby 16 Vertical Compact

LAPLAP16VC
2 080.00 € iesk. PVN

LapCabby 16 Vertical Compact pārvietojamie uzlādes ratiņi paredzēti 16 portatīvo datoru uzlādei. Ratiņos katrai ierīcei paredzēts atsevišķs vertikāls nodalījums. Maksimālais uzlādējamās ierīces izmērs ir 17 collas.

Inteliģentā uzlādes pārvaldības sistēma Power 7 katru ierīci uzlādē tieši tik daudz, cik tai nepieciešams, un tajā iespējams ieprogrammēt dažādus uzlādes grafikus, lai efektīvi plānotu ierīču izmantošanas laiku un varētu izmantot zemākus elektroenerģijas tarifus naktīs un brīvdienās.

Ierīču uzlādes process tiek uzsākts pakāpeniski pa grupām (ar dažu sekunžu nobīdi), lai samazinātu strauju enerģijas patēriņa lēcienu, kas var rasties uzsākot lādēt visas ierīces pilnīgi vienlaicīgi.

Ratiņiem gan iekšējā, gan ārējā konstrukcija veidota maksimāli efektīvai gaisa cirkulācijai un skapja dzesēšanai bez ventilatora palīdzības. Lai uzlādes ratiņos neveidotos vadu mudžekļi, tajos iestrādāti pārdomāti lādētāju un to vadu organizēšanas risinājumi – kabatas lādētājiem un speciālas atveres un klipši vadiem.

Papildu drošībai kontaktligzdu un lādētāju nodalījums atrodas aiz atsevišķām aizslēgtām durvīm, lai skolēni tam nevarētu piekļūt.

Uzlādes ratiņi veidoti no tērauda un alumīnija, veidojot izturīgu un arī ugunsdrošības prasībām atbilstošu konstrukciju. Uzlādes ratiņu virsmas ir piemērotas tīrīšanai ar dezinfekcijas līdzekļiem, lai mazinātu infekciju izplatīšanās riskus.

LapCabby uzlādes ratiņu konstrukcijai ir mūža garantija, savukārt elektroniskajām komponentēm – 5 gadu garantija!

Uzlādes ratiņi tiek piegādāti pilnībā salikti un gatavi lietošanai – atliek tos pievienot pie elektrības rozetes.

!Produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un piegāde var ilgt līdz 5 nedēļām!

Vairāk informācijas ražotāja tīmekļa vietnē lapā vai ražotāja preču katalogā.