Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Pr bar alpha 1
Pr bar alpha 2

Prestigio Collaboration Bar Alpha (4K) video konferenču kamera

PRES_BAR_Alpha
513.00 € iesk. PVN

Prestigio Collaboration Bar Alpha ir viss-vienā video konferenču risinājums, kas ietver augstvērīgu kameru, vairākus mikrofonus un  jaudīgu skaļruni. Kameras pievienošana datoram notiek pavisam vienkārši – ar viena USB vada palīdzību.

Šis risinājums ir aprīkots ar augstas izšķirtspējas kameru (4K / 3840x2160 punkti), kura nodrošina skata leņķi 120 grādu platumā, kā arī 5x digitālo tālummaiņu. Gan attēla kadrējumu, gan tālummaiņu iespējams kontrolēt ar komplektācijā iekļauto tālvadības pulti.

Prestigio Collaboration Bar Alpha ir aprīkota ar mākslīgā intelekta tehnoloģiju, kas nodrošina inteliģentu un automātisku cilvēku izsekošanu, lai video zvana laikā runājošās personas vienmēr būtu labi redzamas kadrā.

Kamera ir aprīkota ar 6 mikrofonu kopu, kā arī ar automātisku trokšņu un atbalss mazināšanas tehnoloģiju. Mikrofoni spēj uztvert telpā esošo personu sacīto līdz pat 8 metru attālumam.

Kameru ir iespējams novietot gan uz galda, gan uzlikt uz praktiski jebkura foto/video trijkāja statīva, gan arī ar komplektācijā iekļauto stiprinājumu nofiksēt telpā pie sienas.  

Kamera ir pilnībā savietojama ar populārākajām video sanāksmju platformām – Zoom, Microsoft Teams, Google Meet un citām.

Tehniskā specifikācija
Izmērs 93 mm x 462 mm x 76 mm
Svars 0,945 kg
4K Ultra HD video zvani (3840 x 2160 punkti)
Diagonālais kameras skata leņķis – 120°
6 mikrofonu kopas uztveršanas zona līdz 8 metriem
Automātiska trokšņu un atbalss slāpēšana

Papildu informāciju par Prestigio Collaboration Bar Alpha iespējams aplūkot ražotāja tīmekļa vietnē.