Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Unicab20h
Unicab20h front closed angled 1000x1000
3ed69f34 b0b0 4ed9 bf34 cd59ec6c5cc2
Unicab20h front open in situ 1000x1000 1

Planšetdatoru un portatīvo datoru uzlādes ratiņi UniCabby 20H

LAPUNICAB20H
1 489.99 € iesk. PVN

UniCabby 20 Horizontal pārvietojami uzlādes ratiņi ir paredzēti 20 portatīvo datoru un planšetdatoru uzlādei. Ratiņos katrai ierīcei paredzēts atsevišķs horizontāls nodalījums. Maksimālais uzlādējamās ierīces izmērs ir 14 collas.

Inteliģentā uzlādes pārvaldības sistēma Power 7 katru ierīci uzlādē tieši tik daudz, cik tai nepieciešams, un tajā iespējams ieprogrammēt dažādus uzlādes grafikus, lai efektīvi plānotu ierīču izmantošanas laiku un varētu izmantot zemākus elektroenerģijas tarifus naktīs un brīvdienās.

Ierīču uzlādes process tiek uzsākts pakāpeniski pa grupām (ar dažu sekunžu nobīdi), lai samazinātu strauju enerģijas patēriņa lēcienu, kas var rasties uzsākot lādēt visas ierīces pilnīgi vienlaicīgi.

Ratiņiem gan iekšējā, gan ārējā konstrukcija veidota maksimāli efektīvai gaisa cirkulācijai un skapja dzesēšanai bez ventilatora palīdzības. Lai uzlādes ratiņos neveidotos vadu mudžekļi, tajos iestrādāti pārdomāti lādētāju un to vadu organizēšanas risinājumi – kabatas lādētājiem un speciālas atveres un klipši vadiem.

Papildu drošībai kontaktligzdu un lādētāju nodalījums atrodas aiz atsevišķām aizslēgtām durvīm, lai skolēni tam nevarētu piekļūt.

Uzlādes ratiņi veidoti no tērauda un alumīnija, veidojot izturīgu un arī ugunsdrošības prasībām atbilstošu konstrukciju. Uzlādes ratiņu virsmas ir piemērotas tīrīšanai ar dezinfekcijas līdzekļiem, lai mazinātu infekciju izplatīšanās riskus.

LapCabby uzlādes ratiņu konstrukcijai ir mūža garantija, savukārt elektroniskajām komponentēm – 5 gadu garantija!

Uzlādes ratiņi tiek piegādāti pilnībā salikti un gatavi lietošanai – atliek tos pievienot pie elektrības rozetes.

!Produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un piegāde var ilgt līdz 5 nedēļām!

Vairāk informācijas ražotāja tīmekļa vietnē lapā vai ražotāja preču katalogā.