Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Gocabby uk open
Gocab16 3 supersize
Img 100 1800 1800 gocabby 1
Gocabby open close up 1000x1000  09751.1601387712
Gocabby uk inside

Planšetdatoru uzlādes koferis GoCabby16 (charge & sync)

LAPGOCAB16
1 860.00 € iesk. PVN

LapCabby GOCabby 16 Charge & Sync pārvietojamais koferis paredzēts 16 planšetdatoru, viedtālruņu vai e-lasītāju vienlaicīgai uzlādei un datu sinhronizācijai. Maksimālais uzlādējamās ierīces izmērs ir 11 collas.

Datu sinhronizācijai koferis pie interneta ir pieslēdzams gan caur WiFi savienojumu, gan arī caur lokālā tīkla vada pieslēgumu.

Uzlādes kofera gudrā, drošā un ātrā uzlādes sistēma automātiski atpazīst pievienoto ierīci un nodrošina tai nepieciešamo uzlādes jaudu. Kad ierīce pilnībā uzlādēta, lādēšanas process tiek automātiski atslēgts.

Ierīču uzlādes laikā koferi var droši turēt aizvērtu - lai ierīces tā iekšienē nepārkarstu, uzlādes sistēma ir aprīkota ar dzesēšanas ventilatoru. Uzlādes sistēma apgādāta arī ar aizsardzību pret pārspriegumu un paaugstinātu temperatūru kofera iekšienē.

Kofera konstrukcija veidota no izturīga saplākšņa ar alumīnija un tērauda detaļām, nodrošinot maksimālu drošību jūsu ierīcēm. Koferis ir aprīkots ar riteņiem un teleskopisku rokturi, lai nodrošinātu vieglāk un ērtāku transportēšanu.

LapCabby GOCabby kofera konstrukcijai ir mūža garantija, savukārt elektroniskajām komponentēm – 5 gadu garantija!

Vairāk informācijas ražotāja tīmekļa vietnē lapā vai ražotāja preču katalogā.

!Produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un piegāde var ilgt līdz 5 nedēļām!