Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Mat 2 mg2

Matemātika 2. klase. Otrā daļa. Mācību grāmata

ISBN: 978-9984-11-393-7
8.95 € iesk. PVN

Ineta Helmane, Anita Dāvīda

Mācību izdevumu komplekts «Matemātika 2. klasei» ir veidots atbilstoši sākumskolas mācību priekšmetu standartam. Komplekts sastāv no vairākām daļām: divām grāmatām skolēnam, darba lapām skolēnam, skolotāja grāmatas (koīga ar latviešu valodu) un interaktīvajai tāfelei paredzēta diska.

Mācību materiāls veidots tā, lai matemātika liktos aizraujoša, interesanta un izzinoša, jo tiek izmantotas bērnam tuvas un izprotamas tēmas un priekšmeti. Matemātika ir mācību priekšmets, kur zināšanas un prasmes papildina viena otru, tāpēc matemātiskais saturs netiek pasniegts sasteigti un ik palaikam tiek piedāvāts atgriezties pie iepriekš apgūtā. Turpinot apjaust un izzināt apkārtējo pasauli, skolēni apgūst prasmes un iemaņas ne tikai matemātikā, bet arī latviešu valodā, dabaszinībās un sociālajās zinībās.

Pirmās mācību grāmatas pamatmateriāls ir skaitļu saskaitīšana un atņemšana pirmajā simtā bez pārejas un ar pāreju citā desmitā. Otrajā grāmatā tiek piedāvāts apgūt arī reizināšanu un dalīšanu. Reizināšana (pēc atbilstošas analoģijas arī dalīšana) tiek apgūta, ja viens no reizinātājiem ir skaitļi līdz 10, bet otrs – no 1 līdz 5.

Darba lapās ir iekļauti vingrinājumi, savukārt diskā ir visi grāmatas uzdevumi ar dažādām interaktivitātēm.

Skolotāja grāmatā ir programma, norādes, kas skolēniem jāapgūst konkrētajā stundā, komentāri un ieteikumi par skolēnu grāmatas uzdevumiem, kā arī papildaktivitātes.

Izdevuma atbilstība jaunajam standartam – https://lielvards.lv/izdevuma-matematika-2-klasei-atbilstiba-jaunajam-standartam/pdf