Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Microsoftteams image %28131%29

Pirmsskolas skolotāja metodisko līdzekļu komplekts SOMA.LV 12 mēnešiem

ISBN: 978-9984-11-598-6
90.00 € iesk. PVN

Elektroniskais izdevums

Elektroniskais izdevums SOMA ir metodiskais līdzekļu komplekts, kas paredzēts lietošanai vienam skolotājam.

 

Izdevums nodrošina pieeju visiem Soma.lv pieejamajiem digitālajiem un interaktīvajiem resursiem, tai skaitā visiem "Sākam mācīties!" aktuālajiem un iepriekš izdotajiem materiāliem.

 

Platformā pieejamie interaktīvie un digitālie resursi pirmsskolai:

Sadaļā “E-grāmatas” pieejamas iepriekšējā komplektizdevuma "Sākam mācīties!" mācību grāmatas – "Burti un skaitļi", "Sākam mācīties 1. daļa" un "Sākam mācīties! 2. daļa", kā arī 2021. gadā iznākusī "Lasāmgrāmata". Izdevumus lietot iespējams no jebkuras ierīces – datora, viedtālruņa, planšetdatora vai viedtelevizora.

Sadaļā “Drukājamās darba lapas” ir pieejamas visas Lielvārds veidotās "Sākam mācīties!" darba lapas – gan iepriekš izdotās, gan aktuālās rakstāmgrāmatas no 1. līdz 6. daļai, kā arī melnbalto darba lapu komplekti "Burti", "Skaitļi un figūras" un "Risini!". Darba lapas var ātri un ērti izdrukāt nepieciešamajā skaitā.

Sadaļā “Metodiskie līdzekļi” atradīsiet visas "Sākam mācīties! Skolotājas grāmatas" – gan iepriekš izdotās, gan aktuālās no 1. līdz 6. daļai. Metodisko līdzekļu sadaļā ir pieejamas arī eksperimentu komplektu "Anna un Leons" un robota "Photon" metodiskie līdzekļi.

Sadaļā “Video” ir pieejami unikāli mācību video dabaszinībās (latviešu valodā), kas paredzēti sākumskolai, taču būs lieliski izmantojami arī pirmsskolas posmā.

❗️Sadaļa "ActivInspire interaktīvās darblapas" vairs nav iekļauta šajā komplektā. Darblapas četrgadniekiem, piecgadniekiem un sešgadniekiem ir pieejamas tikai Promethean (https://lielvards.lv/interaktivas-tehnologijas) interaktīvo tāfeļu vai ekrānu lietotājiem, rakstot pieprasījumu uz info@lielvards.lv.