Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Soma skolotaja metodisko lidzeklu komplekts

Skolotāja metodisko līdzekļu komplekts SOMA.LV 12 mēnešiem

ISBN: 978-9984-11-592-4
90.00 € iesk. PVN

Elektroniskais izdevums

Elektroniskais izdevums SOMA ir metodiskais līdzekļu komplekts, kas paredzēts lietošanai vienam skolotājam, kas reģistrējies Soma.lv ar E-klase vai MyKoob pasi.

 

Izdevums nodrošina pieeju visiem Soma.lv pieejamajiem digitālajiem un interaktīvajiem resursiem.

❗️Lai izmantotu funkcionalitāti SOMA Klasei, kas nodrošina iespēju sekot līdzi skolēnu darbam un rezultātiem tiešsaistē, izglītības iestādei ir jāiegādajas SOMA Skolai kolektīvais abonements.

 

Interaktīvie digitālie resursi:

 

Sadaļā "Viedgrāmatas ar uzdeuvmiem" ir interaktīvas un mūsdienīgas mācību tēmas, izzinoši un zinātniski precīzi mācību video, pašpārbaudes jautājumi un uzdevumi.

 

Sadaļā “Video” ir pieejami mācību video matemātikā un vairāk nekā 100 unikāli mācību video dabaszinībās.

Sadaļā “E-grāmatas” atrodas mācību grāmatas, rokasgrāmatas un uzdevumi krājumus, kurus lietot iespējams no jebkuras ierīces - datora, viedtālruņa, planšetdatora vai viedtelevizora.

Sadaļā “Drukājamās darba lapas” ir pieejamas visas Lielvārds darba lapas un darba burtnīcas, kurās ātri un ērti iespējams izdrukāt darba lapas jebkurā tēmā tieši tik, cik nepieciešams konkrētajā dienā vai stundā.

Sadaļā “Interaktīvie materiāli” ir pieejamas visas Lielvārds interaktīvās darba lapas, kuras izmantojamas uz Promethean interaktīvajām tāfelēm vai ekrāniem ActivInspire programmatūras.

Sadaļā “Metodiskie līdzekļi” atradīsiet visas Lielvārds skolotājas grāmatas un citus metodiskos līdzekļus, kā arī pārbaudes darbus, kurus iespējams izdrukāt.