Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
C8502299 h900
Anna2
Anna3
36004 d

Anna un Leons eksperimentē ar gaismu un skaņu

C8502299
225.00 € iesk. PVN
Ieskats

Eksperimentu komplektā pirmsskolai "Anna un Leons eksperimentē ar Gaismu un Skaņu" atradīsiet 30 aizraujošus eksperimentus, kas mudinās bērnus iepazīt un izskaidrot dažādas parādības un procesus dabā, kas saistīti ar gaismu un skaņu.

Kā tiek radīta ēna? Kāpēc dažreiz debesis ir sarkanas? 

Bērni var izmantot eksperimentus, lai nonāktu līdz šiem un daudziem citiem jautājumiem par gaismu. Viņi eksperimentē ar gaismu un spoguļiem vai ar gaismas laušanu un gaišām krāsām.
Veicot eksperimentus par skaņas tēmu, bērni var izmēģināt, kā tiek radītas skaņas, kā tās var ietekmēt skaņu augstumu vai kā skaņu var pārraidīt. Turpmākajos eksperimentos viņi piedzīvo, ka skaņu var dzirdēt, redzēt un arī sajust.

Komplektā iekļauti piederumi, ar kuriem jūs droši varēsiet veikt eksperimentus. Šie piederumi atšķiras no sadzīves piederumiem, jo šādā veidā mēs bērnos radām sajūtu, ka viņi kā īsti pētnieki eksperimentē ar īpašiem piederumiem.

Audzinātājām/jiem nav jātērē laiks piederumu sagādei un sagatavošanai. Un vēl viena komplekta priekšrocība ir droša eksperimenta atkārtošana.

Tā kā viss eksperimentiem nepieciešamais atrodas Gratnells kastēs atvilktnēs ar vāku, tad eksperimentus var viegli veikt gan telpās, gan arī brīvā dabā.

Komplekts paredzēts vienlaicīgam 2 līdz 4 skolēnu grupu darbam.

 

close