Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Open uri20170824 2805 1foyddv?1503583408
35975 d
35978 d

Anna un Leons eksperimentē ar ūdeni un gaisu

C8502199
225.00 € iesk. PVN
Ieskats

Eksperimentu komplektā pirmsskolai „Anna un Leons eksperimentē ar Ūdeni un Gaisu” atradīsiet 30 aizraujošus eksperimentus, kas mudinās bērnus iepazīt un izskaidrot dažādas parādības un procesus dabā, kas saistīti ar ūdeni un gaisu.

Izmantojot šos eksperimentus, bērni var izjust ūdens un gaisa īpašības. Aizraujošos eksperimentos viņi paši var uzzināt, kā izmantot ūdens spēku.

Izmantojot piemēru no hidraulikas eksperimenta, bērni uzzinās, kā ūdens var pārraidīt jaudu. Bērni atklās, ka  var redzēt un sajust gaisu un pat kaut ko ar tā palīdzību izkustināt. Kopā viņi uzzinās, kā radīt enerģiju, izmantojot ūdeni un vēju.

Komplektā iekļauti piederumi, ar kuriem jūs droši varēsiet veikt eksperimentus. Šie piederumi atšķiras no sadzīves piederumiem, jo šādā veidā mēs bērnos radām sajūtu, ka viņi kā īsti pētnieki eksperimentē ar īpašiem piederumiem.

Audzinātājām/jiem nav jātērē laiks piederumu sagādei un sagatavošanai. Un vēl viena komplekta priekšrocība ir droša eksperimenta atkārtošana.

Tā kā viss eksperimentiem nepieciešamais atrodas Gratnells kastēs atvilktnēs ar vāku, tad eksperimentus var viegli veikt gan telpās, gan arī brīvā dabā.

Komplekts paredzēts vienlaicīgam 2 līdz 4 skolēnu grupu darbam.

 

 

close