Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
C85026
C85026d
36074 d

Anna un Leons eksperimentē ar elektrību

C8502699
168.00 € iesk. PVN
Ieskats
Eksperimentu komplektā pirmsskolai „Anna un Leons eksperimentē ar elektrību” atradīsiet 18 aizraujošus eksperimentus, kas mudinās bērnus iepazīt un izskaidrot dažādas parādības un procesus dabā, kas saistīti ar elektrību.
 
Elektrībai mūsu dzīvē ir liela nozīme, bērni ar to saskaras gandrīz visās dzīves jomās.
 
Aizraujošā veidā bērni atklāj, kā veidojas statiskā elektrība un kas ir tās cēloņi. Bērni mācās, kā uzbūvēt elektrisko ķēdi un tās slēgumu veidus. Eksperimentālā ceļā bērni var izmēģināt, kuri materiāli vada elektrību un kurus var izmantot kā izolāciju. Bērni var uzzināt, kā darbojas Morzes aparāts vai vienkārša signalizācijas sistēma.
 
Komplektā iekļauti piederumi, ar kuriem jūs droši varēsiet veikt eksperimentus. Šie piederumi atšķiras no sadzīves piederumiem, jo šādā veidā mēs bērnos radām sajūtu, ka viņi kā īsti pētnieki eksperimentē ar īpašiem piederumiem.

Audzinātājām/jiem nav jātērē laiks piederumu sagādei un sagatavošanai. Un vēl viena komplekta priekšrocība ir droša eksperimenta atkārtošana.

Tā kā viss eksperimentiem nepieciešamais atrodas Gratnells kastēs atvilktnēs ar vāku, tad eksperimentus var viegli veikt gan telpās, gan arī brīvā dabā.

Komplekts paredzēts vienlaicīgam 2 līdz 4 skolēnu grupu darbam.

close