Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
36026 d
36027 d
36028 d

Anna un Leons eksperimentē dabā un apkārtnē

C8502399
225.00 € iesk. PVN
Ieskats

Eksperimentu komplektā pirmsskolai "Anna un Leons Dabā un apkārtnē" atradīsiet 30 aizraujošus eksperimentus, kas mudinās bērnus iepazīt dabu un apkārti ap sevi.

Tiek skaidri parādīta saikne starp augiem, dzīvniekiem, cilvēkiem un nedzīvo dabu. Bērni uzzina, ka ir svarīgi aizsargāt vidi.

Ikdinas pastaigas var izmantot dabas novērošanai, kuru laikā bērniem tiek doti pētniecības uzdevumi, piemēram, augu, akmeņu vai dzīvnieku savākšana, lai vēlāk izpētītu. Bērni var glabāt pētījumu rezultātus portfolio, ierakstīt tos attēlos vai izveidot savas kolekcijas.

Komplektā iekļauti piederumi, ar kuriem jūs droši varēsiet veikt eksperimentus. Šie piederumi atšķiras no sadzīves piederumiem, jo šādā veidā mēs bērnos radām sajūtu, ka viņi kā īsti pētnieki eksperimentē ar īpašiem piederumiem.

Audzinātājām/jiem nav jātērē laiks piederumu sagādei un sagatavošanai. Un vēl viena komplekta priekšrocība ir droša eksperimenta atkārtošana.

Tā kā viss eksperimentiem nepieciešamais atrodas Gratnells kastēs atvilktnēs ar vāku, tad eksperimentus var viegli veikt gan telpās, gan arī brīvā dabā.

Komplekts paredzēts vienlaicīgam 2 līdz 4 skolēnu grupu darbam.

 

close