Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smartsensor voltage 20 web
Wireless sensors tablet phone

Bezvadu viedais Strāvas sprieguma un stipruma sensors (20V, 1A)

DH1130
210.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija 

Šis ir sensors divi-vienā - ar to iespējams mērīt gan elektrisko spriegumu, gan arī strāvas stiprumu. Sensors pielietojams mērījumiem zemsprieguma maiņstrāvas vai līdzstrāvas ķēdēs.

Sprieguma sensors mēra potenciāla starpību starp diviem ķēdes punktiem diapazonā no -20 V līdz +20 V. Savukārt strāvas stiprumu elektriskajā ķēdē iespējams mērīt diapazonā no -1 A līdz 1 A (± 1000 mA).

Savienojumam ar vairumu elektronikas komplektu un strāvas barošanas avotu izmantojami 4 mm standarta kontaktspraudņi (komplektācijā nav iekļauti).

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērījumu diapazons: spriegums ±20 V, strāvas stiprums ±1 A (±1000 mA)
Mērījumu precizitāte: 1 mV, 1 mA
Savienojamība: Bluetooth vai USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators