Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smartsensor blood pressure small

Bezvadu viedais Asinsspiediena sensors

DH1155
234.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Bezvadu viedo asinsspiediena sensoru var izmantot, lai skaidrotu, ka sirds muskuļu saraušanās dēļ asinis artērijās atrodas zem spiediena, tādējādi nodrošinot visu ķermeņa daļu apasiņošanu. Ar sensora palīdzību arī var skaidrot faktorus, kas var veicināt augsta vai zema asinsspiediena veidošanos, piemēram, fiziskās aktivitātes, smēķēšana, svars, uzturs.

Viedais asinsspiediena sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Šī programmatūra darbojas gan mobilajās ierīcēs (viedtālruņos, planšetdatoros), gan arī ar datoros. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērdiapazoni: spiediens mmHg (0 līdz 300 mmHg), pulss sitieni minūtē (bpm), detalizēta sirdsdarbības līkne
Precizitāte: ±3% no spiediena rādījuma 
Izšķirtspēja: 0,1 mmHg
Ātrākais reģistrēšanas ātrums: 10 ms
Savienojamība: Bluetooth vai USB

Lietošanas pamācība. Šī sensora lietošanas pamācību skatiet ražotāja mājas lapā pie konkrētā produkta, ritinot uz "Product Manuals" sadaļu. Vai arī spiediet uz šīs saites, kas pamācību atvērs tīmekļa lapas formātā. Ja instrukcija nav latviešu valodā, spiediet uz pogas "Translate" un atlasiet latviešu valodu!