Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smartsensor temperature fast web
Bluetooth inuse
Wireless sensors tablet phone

Bezvadu viedais Ātrās reaģēšanas temperatūras sensors

DH1101
115.00 € iesk. PVN
programmu temati:
Inženierzinības

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Ātrās reaģēšanas Bluetooth temperatūras sensora darbībā tiek pielietots atsegtā tipa termorezistors, tādējādi tas spēj ļoti īsā laika piefiksēt temperatūras svārstības. Šāds sensors būs ideāli piemērots, piemēram, ādas temperatūras izmaiņu noteikšanai vai arī gaisa temperatūras mērīšanai šaurās telpās.

Šis sensors nav izturīgs pret ūdeni, skābēm vai sārmiem - šīm vidēm nepieciešams izmantot standarta temperatūras sensoru.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērījumu diapazons: no -40°C līdz +125°C
Mērījumu precizitāte: 0,1°C
Savienojamība: Bluetooth vai USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators