Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Bt sens augsta temp 1
Bt sens augsta temp 3
Bt sens augsta temp 2

Bezvadu viedais Augsto temperatūru sensors

DH1102
195.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Šī sensora plašais temperatūras diapazons ļauj to izmantot eksperimentos, kas rada ļoti augstu vai zemu temperatūru (-200 līdz +1200 °C).

K tipa termopāra elements iestrādāts 20 cm garā nerūsoša tērauda čaulā, un tam ir pievienots 1 metru garš savienojuma vads ar spraudni. Savienojuma vada izolācija spēj izturēt temperatūras no -10 līdz +105°C.

Šo temperatūras sensoru nav ieteicams izmantot saskarē ar laboratorijas ķimikālijām.

Viedais temperatūras sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Šī programmatūra darbojas gan mobilajās ierīcēs (viedtālruņos, planšetdatoros), gan arī ar datoros. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērījumu diapazons: no -200°C līdz +1200°C
Mērījumu precizitāte: 0,1°C
K-tipa termopāris iebūvēts nerūsoša tērauda čaulā ar augstu siltumvadītspēju
Savienojumamība: Bluetooth va USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators