Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Bt co2 sensors

Bezvadu viedais CO2 sensors

DH1180
425.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Iebūvēts temperatūras, spiediena un gaisa mitruma sensors

- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Bezvadu viedais CO2 sensors mēra oglekļa dioksīda līmeni apkārtējā vidē, piem., gāzēs, atmosfērā. Tā mērdiapazons ir tik plašs, lai iegūtu mērijumus no tārpiem, augiem, no dīgstošiem dīgļiem, kā arī pētītu gaisa piesārņojumu. Šajā sensorā ir iebūvēts arī temperatūras, atmosfēras spiediena un gaisa mitruma sensori, kas ievērojami paplašina šīs ierīces pielietojuma iespējas. Sensors paredzēts lietošanai tikai gāzveida vidē - to nedrīkst mērkt ūdenī.

Eksperimenti vidē:
• CO2 līmenis klases telpā

Eksperimenti bioloģijā:
• augu fotosintēze un elpošana
• mazu organismu, piemēram, mikrobu tārpu elpošana
• cilvēka radītais CO2 līmenis

Viedais CO2 sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Šī programmatūra darbojas gan mobilajās ierīcēs (viedtālruņos, planšetdatoros), gan arī ar datoros. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērdiapazons: 0 - 100 000 ppm (tilpuma miljondaļas)
Temperatūra: 0 līdz +50 °C
Atmosfēras spiediens: 30 - 110 kPa
Relatīvais gaisa mitrums: 0 - 100%
Savienojamība: Bluetooth vai USB

Lietošanas pamācība. Šī sensora lietošanas pamācību skatiet ražotāja mājas lapā pie konkrētā produkta, ritinot uz "Product Manuals" sadaļu. Vai arī spiediet uz šīs saites, kas pamācību atvērs tīmekļa lapas formātā. Ja instrukcija nav latviešu valodā, spiediet uz pogas "Translate" un atlasiet latviešu valodu!