Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Dh wireless gaismas sensors
Dh wireless gaismas sensors 2

Bezvadu viedais Gaismas un Krāsas sensors

DH1160
160.00 € iesk. PVN
programmu temati:
Inženierzinības

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Viedo gaismas un krāsu sensoru var izmantot, lai mērītu ne tikai redzamā spektra gaismas intensitāti, bet arī gaismas primārās krāsas un elektromagnētiskā spektra UV daļu. Sensorā ir iebūvēta arī balta LED diode, ko var izmantot kā gaismas avotu eksperimentos par materiālu atstarošanas spēju.

Viedais gaismas sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Gaismas intesitātes mērījumi (lux)
Krāsas (RGB & LED)
UV mērījumi
Savienojamība: Bluetooth vai USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators