Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Bt gazes sensors

Bezvadu viedais Gāzes spiediena sensors

DH1150
155.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Bezvadu viedais gāzes spiediena sensors ļauj sistēmā mērīt absolūto gāzes spiedienu. Ja sensora vārsts tiek atstāts atvērts, tad sensors mērīs atmosfēras spiedienu.

Viedais gāzes spiediena sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Šī programmatūra darbojas gan mobilajās ierīcēs (viedtālruņos, planšetdatoros), gan arī ar datoros. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērapjoms: no 0 līdz 400 kPa
Mērījumu precizitāte: 0,1 kPa
Savienojumamība: Bluetooth va USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators

Sensors ir izmantojums plaša diapazona spiediena mērījumos, piemēram, Boila-Mariota likuma pārbaudē vai pētot balona eksploziju.