Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smart wireless charge with lead 1

Bezvadu viedais Lādiņa sensors

DH1250
227.00 € iesk. PVN
programmu temati:
Fizika

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Bezvadu viedo lādiņa sensoru var izmantot daudzos elektrostatiskajos eksperimentos, lai izmērītu lādiņu avotā, kur lādiņš ir ļoti mazs. Tas var aizstāt tradicionālo elektroskopu, jo parāda ne tikai lādiņa polaritāti (pozitīvs vai negatīvs), bet arī lādiņa daudzumu. Turklāt šis sensors var darboties arī kā precīzs augstas pretestības voltmetrs, lai izmērītu potenciālu starpību starp diviem punktiem.

Viedais lādiņa sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.