Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Heart rate 4

Bezvadu viedais Sirds pukstu sensors

DH1156
185.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Ikviena vecuma skolēniem ir interesanti uzzināt, kā fiziskie vingrinājumi un stress ietekmē viņu sirdsdarbību. Šis sensors ļauj uzraudzīt sirdsdarbības ritmu gan miera stāvoklī, gan arī, piemēram, pēc fiziskām aktivitātēm. Mērījumiem tiek izmantots vienkāršs uz pirksta uzliekams spailes formas sensors, kas ar infrasarkanā starojuma palīdzību uzrauga asins tilpuma izmaiņas un veic sirdsdarbības ātruma aprēķinus. Ar šo sensoru var mērīt vai nu asins plūsmu (pulsa līkni), vai sirdsdarbības ātrumu (sitienus minūtē).

Viedais sirds pukstu sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Lietošanas pamācība. Šī sensora lietošanas pamācību skatiet ražotāja mājas lapā pie konkrētā produkta, ritinot uz "Product Manuals" sadaļu. Vai arī spiediet uz šīs saites, kas pamācību atvērs tīmekļa lapas formātā. Ja instrukcija nav latviešu valodā, spiediet uz pogas "Translate" un atlasiet latviešu valodu!