Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Bt skanas sensors

Bezvadu viedais Skaņas sensors

DH1145
189.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Bezvadu viedais skaņās sensors izmantojams gan skaņas skaļuma mērīšanai (dB), gan frekvences noteikšanai (mV). Mērierīcei ir divi mērījumu diapazoni - A filtrs ļauj veikt mērījumus vidējā frekvenču diapazonā, kas pielīdzināma cilvēka dzirdei, savukārt C filtrs ļauj mērīt skaņas skaļumu un frekvenci zemā un augstā frekvenču diapzonā.

Ierīcei ir mazs reakcijas laiks, tāpēc sensoru var izmantot gan skaņas ātruma mērījumos, gan skaņas viļņu formas uztveršanai. Reakcija ir vienlīdz laba visās tā uztvertajās frekvencēs, un sensoru var lietot gan pārejošu, gan pastāvīgu skaņu mērījumos.

Viedais skaņas sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Šī programmatūra darbojas gan mobilajās ierīcēs (viedtālruņos, planšetdatoros), gan arī ar datoros. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērapjomi: dBA, dBC, mV
Savienojamība: Bluetooth vai USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators

Lietošanas pamācība. Šī sensora lietošanas pamācību skatiet ražotāja mājas lapā pie konkrētā produkta, ritinot uz "Product Manuals" sadaļu. Vai arī spiediet uz šīs saites, kas pamācību atvērs tīmekļa lapas formātā. Ja instrukcija nav latviešu valodā, spiediet uz pogas "Translate" un atlasiet latviešu valodu!