Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smart wireless spirometer white 1

Bezvadu viedais Spirometra sensors

DH1157
400.00 € iesk. PVN
programmu temati:
Bioloģija

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Ar bezvadu viedo spirometra sensoru mēra gaisa plūsmu, ļaujot noteikt plaušu tilpumu,  gaisa plūsmas intensitāti, plaušu darbības efektivitāti. Ierīce ir portatīva un kompakta, un tās izmantošanai nav vajadzīgas īpašas gāzes vai ūdens. Ierīce paredzēta mācību procesam. Tā nav piemērota kā diagnostikas instruments medicīniskiem nolūkiem.

Ierīces komplektā ietilpst starta paka ar 4 filtriem, apļveida iemutis un deguna klipsis.

Viedais spirometra sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.