Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smart wireless ph adaptor electrode web
Smart wireless ph adaptor end web
Smart wireless switch end web
Bluetooth inuse
Wireless sensors tablet phone

Bezvadu viedā pH sensora komplekts

DH1110PK
169.00 € iesk. PVN

- Gatavs tūlītējai lietošanai ķīmijā vai bioloģijā
- Bluetooth un USB savienojums

- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojams ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Viedais bezvadu pH sensors atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tas bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Sensors savienojams gan ar mobilajām ierīcēm (viedtālruņiem, planšetdatoriem), gan arī ar datoriem. 

Viedais bezvadu pH sensors ir gatavs tūlītējai lietošanai ķīmijas vai bioloģijas stundās. Ar to ir iespējams veikt mērījumus gan jau iepriekš kalibrētā diapazonā, gan arī vajadzības gadījumā var veikt pats savu kalibrāciju.

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā 1300 mAh baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Ierīces komplektā ietilpst viedais pH bezvadu sensors un universāla pielietojuma stikla pH elektrods.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija:
pH sensora mērījumu diapazoni: 3
pH mērījumu diapazons: no 0 līdz 14 pH
ORP / ISE: ±1000 mV
Elektroda diametrs: 13 mm
Elektroda darba temperatūra: no 0 līdz -80°C
Savienojamība: Bluetooth vai USB
Barošana: Iebūvēts un uzlādējams 1300 mAh akumulators
Atmiņas ietilpība: līdz par 10 000 mērījumu

Lietošanas pamācība. Šī sensora lietošanas pamācību skatiet ražotāja mājas lapā pie konkrētā produkta, ritinot uz "Product Manuals" sadaļu. Vai arī spiediet uz šīs saites, kas pamācību atvērs tīmekļa lapas formātā. Ja instrukcija nav latviešu valodā, spiediet uz pogas "Translate" un atlasiet latviešu valodu!