Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Smart wireless light gate sensor with rod

Bezvadu viedie Gaismas vārti, sensors laika mērīšanai (1 gab.)

DH1200
189.00 € iesk. PVN

- Bluetooth un USB savienojums
- Autonoma mērījumu datu fiksēšana
- Savietojami ar mobilajām ierīcēm
- Ietilpīga baterija

Bezvadu viedie gaismas vārti ir infrasarkanā starojuma raidītājs un uztvērējs, kas ir iemontēti izturīgā un precīzā plastikas korpusā. Darbības pamatā ir stara pārrāvuma momenta un pārrāvuma ilguma fiksēšana.

Sensoru pielietojot mehānikas eksperimentos var mērīt arī momentāno ātrumu un paātrinājumu, t.sk. brīvās krišanas paātrinājumu. Lietojot pārī ar otriem gaismas vārtiem, iespējams noteikt ķermeņa kustības laiku, aprēķināt vidējo ātrumu.

Viedie gaismas vārti atbalsta gan Bluetooth, gan USB savienojumu, un tie bezvadu režīmā var tiešā veidā pieslēgties mobilajām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem un mobilajiem tālruņiem, kā arī galddatoriem (PC, Apple Mac un Chromebook), nodrošinot skolēniem iespēju veikt eksperimentus patstāvīgi, neizmantojot tradicionālos datu uzkrājējus.

Data Harvest viedie sensori ir aprīkoti ar Bluetooth bezvadu savienojuma atbalstu, nodrošinot ievērojami ērtāku un vienkāršāku lietojumu mācību procesā. Datu nolasīšanai izmantojama EasySense2 programmatūra (bezmaksas). Šī programmatūra darbojas gan mobilajās ierīcēs (viedtālruņos, planšetdatoros), gan arī ar datoros. 

Ar vienu uzlādi, kas veicama caur USB savienojuma kabeli, iebūvētā baterija spēj nodrošināt ierīces darbību ne tikai uz mācību dienu, bet pat uz veselu mācību gadu! Sensora baterijas atlikušo uzlādes līmeni iespējams aplūkot EasySense2 programmā.

Data Harvest sensori ir uzticami, izturīgi un īpaši piemēroti lietošanai mācību klasē. Visiem Data Harvest sensoriem ir 5 gadu ražotāja garantija, kā arī mūža atbalsts, kamēr vien ierīce ir funkcionēt spējīga.

Specifikācija
Mērījumi: Laiks (precizitāte līdz 1µs)
Savienojamība: Bluetooth vai USB

Gaismas vārtu sensora stiprināšanai laboratorijas uzstādījumos iesakām izmantot laboratorijas statīvu.

Lietošanas pamācība. Šī sensora lietošanas pamācību skatiet ražotāja mājas lapā pie konkrētā produkta, ritinot uz "Product Manuals" sadaļu. Vai arī spiediet uz šīs saites, kas pamācību atvērs tīmekļa lapas formātā. Ja instrukcija nav latviešu valodā, spiediet uz pogas "Translate" un atlasiet latviešu valodu!

Skaidrojošs video par darbu ar Data Harvest viedajiem bezvadu sensoriem