Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
559878 stem pneumatics gratnell
559878 modell 5
559878 modell schranke action
559878 modell 1
559878 modell 2 2

Fischertechnik konstruktors "STEM Pneumatics"

FT559878
225.00 € iesk. PVN

Fischertechnik STEM Pneumatics konstruktors ir teicami piemērots dažādu pneimatisko sistēmu modeļu izveidei un to darbības pamatprincipu izpētei Inženierzinībās.

Konstruktora komplektā ietilpst 273 sastāvdaļas, no kurām var uzbūvēt vismaz 8 dažādus modeļus un veikt 29 dažādus eksperimentus. Komplekts paredzēts darbam grupās no 2 līdz 4 skolēniem.

Ar konstruktoru iespējams uzzināt, kā:
- saspiests gaiss spēj pārvietot pneimatiskā cilindra virzuli vienā vai otrā virzienā;
- vienvirziena vārsti saspiestajam gaisam ļauj plūst vienā virzienā, tādējādi ar šo vārstu palīdzību iespējams uzbūvēt saspiesta gaisa pumpi un izveidot citas pneimatikas komponentes;
- ar vairākvirzienu vārstu palīdzību iespējams kontrolēt saspiestā gaisa ieplūdi vai izplūdi sistēmā, tādējādi kontrolējot pneimatisko cilindru kustību.

Praktiskā darba apraksts darbam ar šo konstruktoru Inženierzinību mācību stundās pieejams mācību satura platformā Soma.lv, Inženierzinību mācību priekšmeta viedtēmā "Praktiskais darbs – iepazīstam pneimatiku ar FischerTechnik konstruktoru".

Konstruktora komplektācijā ietvertas drukātas montāžas instrukcijas 8 modeļu izveidei, savukārt ražotāja tīmekļa vietnē pieejama detalizēta stundu plānu metodika (angļu valodā) darbam ar katru no šiem modeļiem.