Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Ph5400

IR staru termometrs 3 vienā (-50C...+260C)

PH5400
89.00 € iesk. PVN

Mitruma un rasas punkta noteikšana

PeakTech  5400 kombinētā ierīce mēra gaisa mitrumu, gaisa temperatūru un virsmas temperatūru aukstumtiltos, izmantojot infrasarkano staru mērījumus, piemēram, uz sienām un telpu stūros. Ierīce ļauj ātri noteikt rasas punkta veidošanās vietas, lai lokalizētu pelējuma veidošanos ēkās un veiktu piemērotus pretpasākumus.

Lietošanu atvieglo virs LCD ekrāna iebūvētā divu krāsu LED signālgaisma, kas ļauj ātri novērtēt labu/nelabvēlīgu vides stāvokli un mainās no zaļas uz sarkanu, ja pastāv pelējuma risks. Izskan arī akustisks brīdinājuma signāls.

Visas mērīšanas funkcijas, piemēram, mitruma, gaisa temperatūras vai infrasarkanās virsmas temperatūras mērīšana, protams, darbojas arī atsevišķi, tādējādi šī ierīce apvieno trīs praktiskas mērīšanas funkcijas.

Rasas punkta temperatūru aprēķina no gaisa temperatūras/mitruma un virsmas temperatūras attiecības. Pateicoties šīm tehniskajām īpašībām, šī ierīce ir ideāls palīgs telpu novērtēšanai, būvniecības un arhitektūras nozarē, kā arī visdažādākajiem pielietojumiem bioloģijas un lauksaimniecības nozarē.

Vairāk informācijas PeakTech ražotāja www lapā.