Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
36051 d
36052 d
36054 d
36056 d

Anna un Leons eksperimentē ar slīpo plakni, trīšiem un magnētiem

C8502599
225.00 € iesk. PVN

Eksperimentu komplektā pirmsskolai "Anna un Leons eksperimentē ar vienkāršajiem mehānismiem" atradīsiet 30 aizraujošus eksperimentus, kas mudinās bērnus iepazīt dabu un apkārti ap sevi.

Šajos eksperimentos viss griežas ap spēkiem, ar kuriem bērni sastopas ikdienā. Veicot vienkāršus eksperimentus, bērni iepazīst sviras iedarbību un to, kā viņi to var izmantot ikdienā. Viņi iepazīst skriemeļu priekšrocības svara celšanā. Magnētisma jomā bērni uzzinās, kuri objekti ir magnētiski un kā magnēti izturas.

Komplektā iekļauti piederumi, ar kuriem jūs droši varēsiet veikt eksperimentus. Šie piederumi atšķiras no sadzīves piederumiem, jo šādā veidā mēs bērnos radām sajūtu, ka viņi kā īsti pētnieki eksperimentē ar īpašiem piederumiem.

Audzinātājām/jiem nav jātērē laiks piederumu sagādei un sagatavošanai. Un vēl viena komplekta priekšrocība ir droša eksperimenta atkārtošana.

Tā kā viss eksperimentiem nepieciešamais atrodas Gratnells kastēs atvilktnēs ar vāku, tad eksperimentus var viegli veikt gan telpās, gan arī brīvā dabā.

Komplekts paredzēts vienlaicīgam 2 līdz 4 skolēnu grupu darbam.