Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt

Pārvērtiet savu mācību klasi par īstu radošu darbnīcu un atklājiet Mr Beam lāzera griezēja bezgalīgās iespējas! Neatkarīgi no tā, vai tā ir esošu produktu personalizācija, pilnveidošana vai jaunu produktu radīšana - Mr Beam dos izpausmes brīvību jūsu radošumam.

Mr Beam II dreamcut [S] & Air Filter II System komplekts
Griešana un gravēšana ar lāzeru ir bezkontakta materiālu apstrādes metode. Šī metode ļauj apstrādāt dažādus materiālus, piemēram, saplāksni (3mm), ādu (3mm), papīru, audumu (3mm) un daudzus citus materiālus. 

Mr Beam ierīce tiek piegādāta lietošanai gatava. Pēc izpakošanas viss, kas jādara - jāsavieno lāzergriešanas iekārta ar gaisa filtru sistēmu - un esat gatavi darbam. 

Mr Beam II dreamcut [S] lāzergriešanas ierīce tiek vadīta ar tīmekļa pārlūkā balstītu programmatūru (piemēram, Chrome vai Edge), līdz ar to nav nepieciešamības veikt specializētas programmatūras uzstādīšanu. Iebūvētais bezvadu savienojuma atbalsts (WLAN) spēj nodrošināt ātru savienojumu starp datoru un ierīci arī bez interneta pieslēguma.

Ÿ Lāzera klase: I
Ÿ Darba virsma 500 mm x 390 mm x 38 mm
Ÿ Jaudīgs un efektīvs 5 W īsviļņu lāzers (450 nm)
Ÿ Drošības korpuss no metāla, caurspīdīgs aizsargvāks
Ÿ CE sertifikācija
Ÿ Integrēta kamera ērtai dizaina veidņu izvietošanai
Ÿ Iebūvēts bezvadu savienojuma (WLAN) atbalsts
Ÿ Programmaparatūras atjauninājumi caur tīmekļa savienojumu
Ÿ Tīmekļa pārlūkprogrammā balstīta "plug&play" programmatūra Mac, Windows, Linux un planšetdatoriem (bez instalēšanas)
Ÿ Dūmu novadīšana ar komplektā ietvertu Mr Beam Air Filter II System gaisa filtru sistēmu
Ÿ Drošībai automātiska ierīces izslēgšanās pie nesankcionētas vāka atvēršanas

Lai nodrošinātu lietotājam draudzīgāku, intuitīvāku ierīces lietošanu, Mr Beam II dreamcut [S] iekārtas drošības vākā ir iebūvēta kamera. Tā nodrošina darba zonā novietoto materiālu fotografēšanu ik pa dažām sekundēm, lai konkrētajam griešanas vai iededzināšanas uzdevumam varētu precīzi izvietot apstrādājamos materiālus. Šāds risinājums palīdz ietaupīt daudz laika.