Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt

Photon Magic Dongle spraudnis nodrošina Photon robota savienošanu ar datoru (Windows/MacOS), kurā uzstādīta Photon Magic Bridge lietotne (bezmaksas). 

 

Photon Magic Bridge lietotne ļauj Photon robotu vadīt un programmēt kopā ar skolēniem, izmantojot Photon EDU lietotni – to pašu lietotni, kāda robota vadībai tiek izmantot viedierīcēs. Lai robota darbību programmēšana klasē kļūtu vēl ērtāka un visiem skolēniem lieliski redzama, pievienojiet šo datoru pie interaktīvā ekrāna vai tāfeles.

 

Vēl nozīmīgi, ka Photon Magic Bridge lietotne nodrošina arī iesppēju Photon robota vadību veikt izmantojot Scratch, MakeCode (t.sk. JavaScript) un Python programmēšanas instrumentus, tādējādi padarot šo ierīci par vērtīgu rīku arī vecāko klašu skolēniem.

 

Pilnvērtīgs metodiskais materiāls latviešu valodā "Photon rokasgrāmata skolotājiem"
Efektīvākam darbam ar robotu iesakām atsevišķi iegādāties "Photon skolotāja rokasgrāmatu". Tas ir šobrīd apjomīgākais ideju, paņēmienu, darba metožu un gatavu aktivitāšu scenāriju apkopojums (217 lpp.), kas skolotājiem un pedagogiem palīdzēs izmantot Photon robotu, lai veicinātu bērnu iesaisti, attīstītu sociālās prasmes un stimulētu starpdisciplināro attīstību. Rokasgrāmatā iespējams uzzināt, kā Photon robotu pielietot mācību nodarbībās bērniem dažādās vecuma grupās – sākot no pirmsskolas līdz pat vidusskolas līmenim.

close