Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt

Komplektu veido jaunās paaudzes Silhouette Cameo 4 ploteris un aksesuāri (rakstāmrīki, rakstāmrīku turētāji, dziļais asmenis, auduma asmenis un ķeksēšanas āķis, kuri izvietoti ērtā Gratnells kastē atvilktnē.

Jūsu radošajām izpausmēm piedāvājam jaunākās paaudzes Silhouette Cameo 4 digitālo ploteri! Tāpat kā tā priekštecis, arī šis ploteris spēj griezt dažādus materiālus līdz pat 30 centimetrus platumam, taču, pateicoties uzlabotajai motoru sistēmai, Cameo 4 ir ātrāks un spēcīgāks.

Plotera kustīgajā galvā iespējams ievietot divus dažādus rīkus - pirmajā ligzdā ievietojami asmeņi standarta materiālu griešanai, savukārt otrā ligzda paredzēta griešanas rīkiem, kas ļauj griez biezākus materiālus ar paaugstinātu spiediena spēku (5 kg). Tagad ploteris ir aprīkots arī ar ruļļveida materiālu padeves mehānismu un speciālu nogriešanas nazi, lai izgatavoto darbu atdalītu no pārpalikušā neizmantotā materiāla ruļļa.

 

Cameo 4 ploteris ir savietojams ar trim jauniem specializētajiem rīkiem, kas radīti tieši šim plotera modelim - Rotary Blade, 3 mm Kraft Blade un Punch Tool. Ar Rotary Blade rotējošo asmeni iespējams griezt audumveida materiālus - kokvilnu, filcu, ādu un citus. Savukārt Kraft Blade asmens ļauj griezt acetāta audumu, putu audumu, kā arī maisaudeklu. Visbeidzot Punch Tool rīks ļaus izcirst caurumus vinila vai termopārneses materiālā, lai krietni atvieglotu un paātrinātu uzlīmju sagatavošanas procesu.

Cameo 4 ploteris ir aprīkots ar automātisko rīku atpazīšanas tehnoloģiju, tādējādi iekārtas vadības programmatūra pati spēj saprast, kādi rīki ir ievietoti, attiecīgi pielāgojot pieejamos iestatījumus. Materiālu ievietošanai vai izņemšanai, kā arī griešanas pamatnes nopozicionēšanai pieejami vienkārši skārienvadības taustiņi. Dažādu platumu materiālu griešanai ploteris ir speciāli aprīkots ar platumā pielāgojamu piespiedējrullīti.

Ar jauno Cameo 4 ploteri pirmo reizi papīru un kartonu var griezt arī neizmantojot speciālo griešanas pamatni. Nepieciešamie elementi tiks izgriezti, bet tie paliks savās vietās materiālā pateicoties perforācijas griezumiem stratēģiskos punktos. Kad materiāls no plotera tiks izņemts, tad izgrieztos elementus atliek vien izplēst ārā no pārpalikušā materiāla.

Silhouette Cameo 4 un tā vadībai paredzētā Silhouette Studio datorprogramma ir savietojama gan ar Windows, gan ar MacOS platformas datoriem. Savienojumam ar datoru var izmantot gan komplektācijā iekļauto USB kabeli, gan arī daudz ērtāko Bluetooth bezvadu savienojumu.

 Maksimālais griešanas laukums:

- 30,5 cm x 61 cm, izmantojot speciālo griešanas pamatni

- 30,5 cm x 3 m, izmantojot ruļļveida materiālu 

Griešanai piemērotie materiāli: vinils, termopārneses papīrs, kartons, fotopapīrs, gofrētais papīrs, preskartons, audums un citi 

Maksimālais griežamā materiāla biezums: 3 milimetri 

Savienojamība: USB 2.0 / Bluetooth 

Ierīces izmēri: 57 cm x 19,5 cm x 17 cm

Svars: 4,7 kg 

close