Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
40000 asma 1 04
40000 40168 asma 1 10 768x768

Spirometrs Vitalograph asma-1

VI40000
105.00 € iesk. PVN
programmu temati:
Bioloģija

Vitalograph asma-1 ir izelpas plūsmas mērītājs jeb spirometrs, kas mēra gaisa plūsmas intensitāti caur elpceļu, kad pacients izelpo tik ātri un dziļi, cik vien iespējams.

Šī ierīce ir elektroniska un viegli izmantojama, ar to iespējams mērīt pīķa izelpas plūsmu (PEF*) un forsētās izelpas tilpumu (FEV1**). Ierīce automātiski veic mērījuma analīzi un saglabā to atmiņā, kurā iespējams uzglabāt 600 mērījumu reižu datus.

Ierīces komplektācijā ietilpst uzglabāšanas maisiņš, lietošanas instrukcija, 2 x AAA baterijas un plastmasas iemutis izmantošanai vienam lietotājam. 

! Lai nodrošinātu higiēnisku ierīces lietošanu klasē starp vairākiem skolēniem, papildu nepieciešams iegādāties SafeTway iemušu komplektu.

* PEF – pīķa izelpas plūsma jeb izelpas maksimumplūsma ir ātrākā gaisa plūsma, kas tiek sasniegta forsētā izelpā, kas sākta pēc pilnas ieelpas.

** FEV1 – forsētas izelpas tilpums pirmajā sekundē ir gaisa daudzums, kas izplūst no plaušām pirmās sekundes laikā maksimāli spēcīgas izelpas laikā, kas sākta pēc pilnas ieelpas.