Kā izglītības iestādei reģistrēties un veikt pasūtījumu? Apskatīt
Lyte 20 1
Lyte 20 2
Lyte 20 3
Lyte 20 4

Planšetdatoru uzlādes ratiņi Lyte 20 Single Door Tablet USB-A Mobile

LAPLYT20SDTABUSB
1 650.00 € iesk. PVN

LapCabby Lyte 20 Single Door Tablet pārvietojamie uzlādes ratiņi paredzēti 20 planšetdatoru uzlādei. Ratiņos katrai ierīcei paredzēts atsevišķs horizontāls nodalījums. Maksimālais uzlādējamās ierīces ekrāna izmērs ir 11 collas.

Ratiņos ir iebūvēts USB-A pieslēgvietu centrmezgls (20 x 12W), līdz ar to planšetdatoru uzlādei ir izmantojami USB kabeļi (nevis ražotāja oriģinālie strāvas barošanas adapteri). Papildu drošībai USB pieslēgvietu centrmezgls atrodas aiz atsevišķām aizslēgtām durvīm, lai skolēni tam nevarētu piekļūt.

Uzlādes sistēma automātiski nosaka un nodrošinai katrai uzlādējamajai ierīcei nepieciešamo strāvas stiprumu. Kad ierīce pilnībā uzlādēta, uzlādes sistēma automātiski pārtrauks uzlādi un periodiski to atjaunos, lai ierīces bateriju uzturētu 100% uzlādes līmenī.

Ratiņiem gan iekšējā, gan ārējā konstrukcija veidota maksimāli efektīvai gaisa cirkulācijai un skapja dzesēšanai bez ventilatora palīdzības. Lai uzlādes ratiņos neveidotos vadu mudžekļi, tajos iestrādāti pārdomāti lādēšanas vadu organizēšanas risinājumi.

Lādējamo ierīču nodalījums atrodas aiz ar atslēgu aizslēdzamām durvīm, kas ir atveramas 270 grādu plašumā, lai ierīcēm nodrošinātu maksimāli vieglu un ērtu piekļuvi.

Ērtākai ratiņu pārvietošanai tie ir aprīkoti ar gumijas riteņiem un diviem rokturiem korpusa augšpusē.

Uzlādes ratiņi veidoti no tērauda un alumīnija, veidojot izturīgu un arī ugunsdrošības prasībām atbilstošu konstrukciju. Uzlādes ratiņu virsmas ir piemērotas tīrīšanai ar dezinfekcijas līdzekļiem, lai mazinātu infekciju izplatīšanās riskus.

LapCabby uzlādes ratiņu konstrukcijai ir mūža garantija, savukārt elektroniskajām komponentēm – 5 gadu garantija!

Uzlādes ratiņi tiek piegādāti pilnībā salikti un gatavi lietošanai – atliek tos pievienot pie elektrības rozetes.

!Produkti tiek izgatavoti pēc pasūtījuma un piegāde var ilgt līdz 5 nedēļām!

Vairāk informācijas ražotāja tīmekļa vietnē vai ražotāja preču katalogā.